تکلیف مدیرفنی چه شد؟


جامعه تکواندو بعد از نتایج درخشان تیم نوجوانان کشورمان در آغاز سال جدید امیدوار است در روزهای آینده نیز خبرهای خوشی در خصوص انتخاب مدیرفنی تیم ملی بشنود

به گزارش سایت هواداران تکواندو، در بحبوبه معرفی گزینه‌های هدایت تیم ملی برای جانشینی مهدی بی‌باک، سیروس رضایی سخنگوی کمیته فنی فدراسیون تکواندو در مصاحبه‌ای اعلام نام سرمربی جدید تیم ملی را همزمان با معرفی مدیرفنی اعلام و حتی از 12 اسفندماه به عنوان تاریخ این اتفاق یاد کرد. بازگشت پست مدیرفنی به تیم ملی اتفاق خوبی بود که باعت خوشحالی علاقمندان این رشته نیز شد.
جلسه‌ کمیته فنی در تاریخ 12 اسفندماه برگزار شد و پس از ساعت‌ها جلسه و شنیدن نظرات کاندیداهای هدایت تیم ملی در نهایت فریبرز عسکری به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب اما هیچ خبری در خصوص معرفی مدیرفنی تیم ملی نشد. اتفاقی که گفته شد به دلیل طولانی شدن پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی به تعویق افتاده است و قرار است در سریعترین زمان ممکن مدیرفنی تیم ملی نیز انتخاب شود. از سریعترین زمان ممکن نیز حدود 50 روز گذشته است و همچنان جامعه تکواندو مشتاق انتخاب مدیرفنی برای تیم ملی هستند.
در ابتدای اعلام خبرانتخاب مدیرفنی برای تیم ملی تکواندو، رسانه ها از هادی ساعی، غلامحسین ذوالقدری و چند گزینه دیگر به عنوان کاندیداهای نخست مدیریت فنی تیم ملی نام بردند و حتی هادی ساعی دراواسط سال گذشته از احتمال بازگشت خود برای همکاری با فدراسیون تکواندو خبر داد که با واکنش‌های مثبتی نیز همراه شد. پرافتخارترین المپین ورزش ایران بعد از اظهارنظر ابتدایی خود روز 27 مردادماه در حاشیه جلسه کمسیون ورزشکاران کمیته المپیک از نامشخص بودن تصمیمش برای حضور در پست مدیریت فنی تیم ملی خبر داد. ساعی ضمن اعلام برگزاری دو جلسه با رئیس فدراسیون تکواندو از قطعی نبودن تصمیم خود یاد کرد.
با شنیدن اظهارات ساعی به نظر می‌رسد همچنان فدراسیون تکواندو به دنبال انتخاب مدیرفنی برای تیم ملی است و حتی روی قهرمان پرآوازه تکواندو به عنوان گزینه اول نظر دارد اما آیا این تمایل منجر به همکاری خواهد شد را زمان نشان خواهد داد. حال باید دید اگر ساعی به هر دلیلی تمایل به حضور در تیم ملی نداشت آیا گزینه دومی نیز وجود دارد و فدراسیون فردی دیگر را به عنوان مدیرفنی انتخاب خواهد کرد یا حداقل در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا قید انتخاب مدیرفنی برای تیم ملی را خواهد زد.
جامعه تکواندو بعد از نتایج درخشان تیم نوجوانان کشورمان در آغاز سال جدید امیدوار است در روزهای آینده نیز خبرهای خوشی در خصوص انتخاب مدیرفنی تیم ملی بشنود تا تیم ملی کشورمان با بهترین شرایط در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی به افتخارآفرینی بپردازد.
تاريخ:پنجشنبه 30 فروردين 1397 - 09:41