شک هادی برای قبول مسئولیت در تکواندو/ آقای ساعی این همه تردید چرا؟


پس از جلسات مثبتي كه بين ساعي و پولادگر برگزار شد، دلسوز نماهایی با اهداف مشخص سعی در ایجاد شکاف و اختلاف بین اين دو را دارند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، پس از برگزاری انتخابات فدراسیون تكواندو و اعتماد دوباره جامعه تكواندو به رئیس اين رشته ورزشي، شاهد تغییر رویکرد و استفاده حداکثری پولادگر از تمامی پتانسيل موجود در این رشته ورزشی بوديم. نشست‌های متعدد با هادی ساعی، مرتضی کریمی، بهزاد خداداد، محمد باقری معتمد و بسیاری از ورزشکاران، قهرمانان و پیشکسوتان منتقد و شنیدن حرف‌های آنها را می توان گام‌های موثر و واقعی پولادگر و مسئولین فدراسیون تکواندو برای بهره مندي از تمام پتانسیل موجود در این رشته مدال آور المپيكي دانست.
اما در این بین افرادی نیز به دنبال منافع شخصی خود و نه تکواندو بوده و هستند، دشمنانی که در نقاب دوست دلسوز از این وفاق و همدلی واهمه داشته و هر روز با بیان و انتشار مطالب کذب، سعی در بهم زدن آرامش حاكم بر تكواندو و رودررو قرار دادن قهرمانان تكواندو و مسئولین فدراسیون دارند.آقایانی که به دفعات شاهد سکوت و فريادشان در مواقعي بوده‌ايم كه موضع گيري‌شان بيش از اينکه به سود تکواندو باشد به سود خودشان بوده است.
اخيرا و پس از جلسات مثبتي كه بين ساعي و پولادگر برگزار شد، دلسوز نماهایی با اهداف مشخص سعی در ایجاد شکاف و اختلاف بین اين دو را دارند. اين افراد با تحليل‌هاي خودساخته ساعي را خواهان پست و منصب معرفي كرده و شايعه تمايل وي براي تصدي پست رئيس سازمان تيم‌هاي ملي تكواندو را مطرح كرده اند. موضوعي كه باتوجه به تاكيدات قبلي و چندباره اين المپین پرافتخار تکواندو که اعلام كرده "من دنبال پست و مقام نیستم و هدفم کمک به تکواندو است." كاملا در تناقض است.
با در نظر گرفتن سوابق و تجربيات ارزشمند هادي ساعي بي شك مديرفني تيم هاي ملي تكواندو مناسبترين جايگاه براي كمك ساعي به تكواندو مي باشد. بدیهی است مديرفني تيم‌هاي ملي دغدغه هاي فني بسياري داشته و قرار نیست امور اجرایی و لجستیک تیم را برعهده گرفته و به دنبال پوشاک و خوراک ورزشکاران باشد یا در خصوص اعزام تیم ها پیگیر اخذ ویزا، مجوز خروج از کشور، ثبت نام و امور پزشکی و درمانی ملی پوشان باشد. همچنين ساعی نيز خود بهتر از هر کسی می داند که پست مشاورفنی رئیس فدراسیون و مدیرفنی تیم های ملی تکواندو ارتباط کاری مستقیم با شخص رئیس فدراسیون داشته و به هیچ ارتباط مستقیمی با سازمان تیم های ملی ندارد. در اين خصوص سازمان تيم هاي ملي تنها وظيفه پشتيباني و تسهيل شرايط برگزاري اردو ها و اعزام هاي تيم ملي را بر عهده دارد.
حال كه پولادگر مصمم به استفاده حداكثري از پتانسيل تكواندو كشور شده و شرايط فراهم شده تا ساعي با حفظ شان و جايگاهش بتواند به تكواندو كمك كند و با در نظر گرفتن سابقه مثبت و روشن همكاري ساعي و عسكري در المپيك لندن، آيا بهتر نيست ساعي تردید را کنار گذاشته و به دور از حاشيه سازي ها مسئولیت مدير فني تيم‌هاي ملي تكواندو را قبول کند؟
تاريخ:پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 - 09:44