یعقوبی: سرطان ندارم ولی زخم معده شدید دارم/ از نظر جسمانی عقب هستم


ملی‌پوش سابق تکواندو ایران گفت: خدا را شکر مشکلات معده من سرطانی نیست اما زخم معده شدید دارم که اگر دیرتر اقدام کرده بودم منجر به سرطان می‌شد.

به گزارش سایت هواداران تکواندو؛ ابوالفضل یعقوبی در خصوص شکست در مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: در انتخابی، ابوالفضل همیشگی نبودم و دلیل این موضوع نیزمشکلات جسمانی و روحی‌ام بود. در این مدت مربیان تیم ملی با صحبت توانستند مشکلات روحی من را حل کنند اما امکان برگشت قدرت جسمانی‌ام وجود نداشت.

وی در خصوص مشکلات معده خود که در مصاحبه قبلی از احتمال سرطانی بودن آن صحبت کرده بود، گفت: خدا را شکر مشکلات معده من سرطانی نیست اما زخم معده شدید دارم که اگر دیرتر اقدام کرده بودم منجر به سرطان می‌شد. هنوز که هنوز است نیز خونریزی معده دارم و روز به روز از لحاظ جسمانی ضعیف‌تر می‌شوم. در چند روز گذشته نیز که جواب آزمایشات خود را دریافت کردم متوجه شدم به دلیل خونریزی شدید دچار کم خونی شدم و این موضوع باعث شده است بی‌حال باشم.

نایب قهرمان سابق تکواندو آسیا در خصوص گفته‌های عسکری که مشکلات جسمانی را دلیل ضعف یعقوبی اعلام کرده بود، خاطر نشان کرد:دقیقا دلیل عملکرد پرنوسان من به خاطر مشکلات جسمانی است. در این مدت تمام مشکلات و نتایج پزشکی خود را با عسکری در میان گذاشتم. شرایط به گونه‌ای است که سه روز در تمرینات خوب هستم اما یک روز اصلا توان بلند شدن از جای خود را ندارم و این موضوع حتی کادرفنی تیم ملی را نیز ناراحت کرده است.

یعقوبی تاکید کرد: عسکری از من خواسته است ابتدا به درمان معده خود بپردازم و بعد به تکواندو فکر کنم تا پس از بازگشت کادرفنی تیم ملی من را در مسیر قهرمانی قرار بدهد. در حال حاضر مشغول درمان هستم اما فکر می‌کنم مدتی را طول بکشد تا شرایطم بهتر شود. اعتقاد دارم از لحاظ فنی مشکلی ندارم و تنها مشکل من جسمانی است.

وی در خصوص شانس خود برای عضویت در ترکیب تیم ملی و حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی اظهار داشت: در حال حاضر پزشک من اعلام کردهاست که به تکواندو فکر نکنم و تنها به درمان بپردازم و پس از بهبودی مجددا به تمرینات بازگردم. نمی‌دانم پروسه درمانم چقدر طول بکشد و قرار است چهارشنبه هفته جاری این موضوع مشخص شود. فکر می‌کنم در خوشبینانه‌ترین حالت طول درمانم یک ماه زمان ببرد. امیدوارم با بازگشت تیم ملی از مسابقات قهرمانی آسیا بتوانم به اردوی تیم ملی اضافه و پیشرفت کنم.

ملی‌پوش تکواندو ایران در خصوص حضور فریبرز عسکری در راس هدایت تیم ملی تکواندو، گفت: عسکری با توجه به حضور در المپیک از تجربیات بالایی برخوردار است. من نیز با ایشان مانند مربیان قبلی راحت هستم و به موفقیت تیم ملی نیز ایمان دارم.
منبع: تسنیم
تاريخ:سه شنبه 18 ارديبهشت 1397 - 08:34