آماده باش مردان هوگوپوش برای گرندپری چین تایپه


مردان هوگوپوش برای سومین مرحله رقابت های گرندپری آماده می شوند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، سومین مرحله رقابت‌های گرندپری از ۲۸ شهریور ماه به میزبانی چین تایپه برگزار خواهد شد.
برهمین اساس کادر فنی ۱۰ ملی پوش را به اردوها فراخوانده است تا از روز شنبه (۱۰شهریور)تمرینات آماده سازی خود را آغاز کنند.
(آرمین هادی‌پور، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی، سروش احمدی، مهدی خدابخشی، عرفان ناظمی، سجاد مردانی و سعید رجبی) مردان ملی پوشی هستند که خود را برای سومین مرحله رقابت های گرندپری آماده می کنند.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

تیم ملی تکواندو در شرایطی خود را برای مسابقات سنگین گرندپری آماده می کند که این دومین رویداد گرندپری است که هوگوپوشان کشورمان در سال ۲۰۱۸ تجربه می کنند.
مرحله پیشین این رقابت ها به میزبانی مسکو برگزار شد و شاگردان عسگری نمره قابل قبولی را کسب کردند.
البته با توجه به بازی های آسیایی تعدادی از ملی پوشان از جمله میرهاشم حسینی،سعید رجبی،فرزان عاشورزاده ،محمد بخشی و مهدی خدابخشی در شیاپ چانگ های مسکو غایب بودند.
در غیاب این ملی پوشان در رقابت های گرند پری مسکو آرمین هادی پور و ابولفضل یعقوبی باکسب مدال نقره و برنز استارت خوبی را برای این رقابت ها و کسب امتیازات المپیک زدند.
حالا تیم ایران با تعداد نفرات بیشتر و البته تغییراتی نسبت به مرحله قبل عازم چین تایپه خواهدشد.
این در حالی است که موفقیت دیگر ملی پوشان در بازی های آسیایی نیز روحیه تیمی تیم ملی تکواندو را برای تکرار موفقیت های خود در چین تایپه بالا برده است.
اگرچه سطح رقابت های گرندپری چین تایپه به نسبت بازی های آسیایی به مراتب بالاتر است و باید دید که مردان هوگوپوش کشورمان از رقابت های پیش رو چه امتیازاتی را برای خود به ارمغان می آورند.
البته سرمربی تیم ملی هنوز اسامی نهایی اعزامی به گرندپری چین تایپه را اعلام نکرده است.
این در حالی که شنیده شده است برای اعزام تیم ملی به رقابت های گرندپری شاید رقابت انتخابی بین بازیکنان داخل اردو برگزار شود.
تاريخ:چهارشنبه 7 شهريور 1397 - 21:31