تقدیر از مرجان سلحشوری در جشن "دکترسلام"


سلحشوری :شهید گیتی نما در سن بیست و یک سالگی جان خودش را فدا کرد و شهید شد تا من امروز در سن بیست و یک سالگی بتوانم با آرامش به مسابقات اعزام و برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو؛ جشن پنج‌ سالگی مجموعه طنز تصویری سیاسی اجتماعی «دکترسلام» عصر پنجشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۷ با حضور هزاران جوان پرشور انقلابی و شخصیت‎های فرهنگی، سیاسی و دیگر چهره‎ها در مجموعه فرهنگی ـ ورزشی امام‌ علی(ع) دانشگاه آزاد برگزار شد. در این مراسم که میهمانانی از جمله عزت اللّه ضرغامی، محمدباقر قالیباف، حسین صفار هرندی، مهدی چمران، احمد توکلی، دهقان و ... حضور داشتند به شخصیتهای برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
همچنین در این مراسم از مرجان سلحشوری نخستین بانوی مدال آور کاروان ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا که پس از کسب مدال نقره آن را به شهید محمد حسین گیتی نما (قهرمان و ملی پوش ) تقدیم کرد نیز تجلیل به عمل آمد.
نخستین بانوی مدال آور کاروان ایران در بازی های آسیایی تاکید کرد: پیش از این مسابقات تنها به مدال طلا فکر می‌کردم. اکنون نیز این مدال را با افتخار به شهید گیتی نما تقدیم می‌کنم. زمان بدرقه تیم در کنار مزار شهید گمنام آرمیده در فدراسیون تکواندو جمع شدیم و به هر کدام از ما یک پلاک مزین به نام شهدای تکواندوکار را دادند. روی مدال من اسم شهید محمد حسین گیتی نما بود که برایم بسیار روحیه بخش بود.

سلحشوری در پایان افزود:شهید گیتی نما در سن بیست و یک سالگی جان خودش را فدا کرد و شهید شد تا من امروز در سن بیست و یک سالگی بتوانم با آرامش به مسابقات اعزام و برای کشورم افتخار آفرینی کنم.
تاريخ:شنبه 17 شهريور 1397 - 09:29