بازگشت امیدوارکننده مهدی خدابخشی به تکواندو


مهدی خدابخشی می‌تواند از حضور در جام‌جهانی به عنوان استارت مجدد برای رسیدن به آمادگی مناسب نیز استفاده تا از حالا خود را برای حضور در مسابقات جهانی سال آینده آماده کند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، هفته‌های پایانی مسابقات نیم فصل نخست لیگ برتر تکواندو در اواسط هفته جاری برگزار شد و تیم شهرداری ورامین با دو پیروزی قاطعانه مقابل تیم‌های تعاونی انقلاب شهریار و لوازم خانگی کن با کسب 21 امتیاز قهرمانی خود را در نیم فصل نخست تثبیت کرد.
اما فارغ از عملکرد خوب تیم شهرداری ورامین و قهرمانی قاطعانه این تیم در نیم فصل نخست، سورپرایز این تیم در هفته پایانی حضور و بازگشت مهدی خدابخشی بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت با این تیم بود. خدابخشی که در ماه‌های اخیر به دلیل مصدومیت از همراهی تیم ملی تکواندو در مسابقات گرندپری بازمانده بود و مدتی را برای درمان آسیب دیدگی به استراحت پرداخته بود، با حضور در شیاپ‌چانگ خانه تکواندو امیدواری زیادی را برای موفقیت شهرداری ورامین در جام‌جهانی ایجاد کرد.
مهدی در دو دیدار خود برای شهرداری ورامین در وزن 87- کیلوگرم به میدان رفت و با دو پیروی 13 بر 2 مقابل علی خدابخش از تعاونی انقلاب شهریار و 14 بر 4 مقابل عرفان حیدری آمادگی خود را نیز نشان داد. حالا خدابخشی مجددا برای بازگشت به روزهای خوب خود میدان جام‌جهانی را پیش رو دارد که سال گذشته با تیم دانشگاه آزاد حضور در آن را تجربه و ضمن زمینه سازی در قهرمانی این تیم، عنوان بهترین بازیکن مسابقات را نیز از آن خود کرد.
قطعا مهدی خدابخشی می‌تواند از حضور در جام‌جهانی به عنوان استارت مجدد برای رسیدن به آمادگی مناسب نیز استفاده تا از حالا خود را برای حضور در مسابقات جهانی سال آینده آماده کند. مسابقاتی که کسب مدال مجددا آن می‌تواند برای مهدی خدابخشی بازگشت اعتماد به نفس را به همراه داشته و او را برای کسب سهمیه المپیک توکیو آماده کند تا او با بزرگترین رویداد ورزشی جهان تسویه حساب کند.
تاريخ:پنجشنبه 24 آبان 1397 - 09:59