قطعی شدن حضور آرمین هادی‌پور و سجاد مردانی در مسابقات گرنداسلم


دومین دوره مسابقات تکواندو گرند اسلم طی روزهای 21 تا 25 آذرماه با حضور 16 تکواندوکار در اوزان المپیکی به میزبانی ووشی چین برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، دومین دوره مسابقات تکواندو گرند اسلم طی روزهای 21 تا 25 آذرماه با حضور 16 تکواندوکار در اوزان المپیکی به میزبانی ووشی چین برگزار خواهد شد.
برای حضور در دومین دوره مسابقات گرنداسلم نیز مانند سال گذشته شیوه خاصی طراحی شده است و نفرات برتر رقابت‌های مدنظر فدراسیون جهانی موفق به رقابت در این میدان خواهند شد.
طبق اعلام فدراسیون جهانی در این مسابقات، قهرمان و نایب قهرمان نخستین دوره مسابقات گرند اسلم، قهرمان 5 مرحله مسابقات گرندپری در سال 2018، نفرات اول تا سوم مراحل اول و دوم مسابقات کسب سهمیه و همچنین دو تکواندوکار معرفی شده از سوی فدراسیون جهانی و یک سهمیه کشور میزبان حضور خواهند داشت.
با توجه به این شرایط، در حال حاضر آرمین هادی پور با توجه به قهرمانی در مرحله چهارم مسابقات گرندپری در منچستر به عنوان نخستین تکواندوکار کشورمان مجوز حضور در این رویداد را کسب کرده است.
همچنین سجاد مردانی با توجه به کسب مدال برنز مسابقات فینال گرندی در فجیره و با توجه به اینکه "الکساندر لارین" و " کی دون این"، قهرمان و نایب قهرمان مسابقات فینال گرندپری از طریق قهرمانی در مراحل دوره گذشته مسابقات گرندپری و گرنداسلم موفق به کسب سهمیه حضور در دومین دوره مسابقات گرنداسلم شدند در ووشی چین حضور خواهد داشت.
طبق تصمیم‌ فدراسیون جهانی تکواندو(WTF) به نفرات اول مسابقات گرنداسلم ۷۰ هزار دلار، نفرات دوم ۲۰ هزار دلار و نفرات سوم ۱۰ هزار دلار جایزه نقدی تعلق می‌گیرد که باعث شده هیجان این مسابقات چند برابر شود.

تاريخ:پنجشنبه 8 آذر 1397 - 16:04