دوری یک ماهه مهدی خدابخشی از تکواندو/ خدابخشی: عسکری در خصوص دعوتم به تیم ملی صاحب اختیار است


ملی‌پوش تیم ملی تکواندو ایران بعد از جراحی دست خود بین سه هفته تا یک ماه از میادین به دور خواهد بود.

به گزارش سایت هواداران تکواندو و به نقل از تسنیم، مسابقات تکواندو آزاد کشوری طی روزهای 12 تا 15 دی ماه در خانه تکواندو برگزار شد و در پایان از سوی فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی نفرات برتر اوزان مختلف به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

در روز پایانی مسابقات تکواندو آزاد کشوری و در مبارزات وزن هفتم(87- کیلوگرم)، مهدی خدابخشی در مرحله یک چهارم نهایی در حالی که مقابل علی نجفی، تکواندوکار آذربایجان شرقی از لحاظ امتیازی پیش بود، از ناحیه دست دچار شکستگی شد و از ادامه کار بازماند.

این اتفاق باعث شد تا روز گذشته(یکشنبه) مهدی خدابخشی که از ناحیه روی دست، انگشت اشاره و انگشت میانی دچار شکستگی شده بود، زیر نظر دکتر معینی تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

جراحی که باعث خواهد شد قهرمان تکواندو جهان در سال 2015 به مدت یک هفته تا یک ماه دور از میادین باشد.

مهدی خدابخشی در خصوص شرایط خود اظهار داشت: بعد از اینکه در مسابقات تکواندو آزاد کشوری از دو ناحیه دست دچار شکستگی شدم، روز گذشته با مشورت دکتر مطوری زیر نظر دکتر معینی عمل جراحی انجام دادم و در بخشی از دست خود نیز پلاتین گذاشتم. شب گذشته و بعد از عمل جراحی نیز از بیمارستان مرخص شدم و در حال حاضر مشغول استراحت هستم.

وی در خصوص مدت دوری خود از میادین اظهار داشت: طبق گفته پزشکان حدود سه هفته تا یک ماه نیاز به استراحت خواهم داشت، اما همانطور که در گذشته دکتر مطوری مصدومیت‌های سخت‌تر من را زودتر از مدت اعلام شده درمان کرده است، مطمئنم این بار نیز این کار را انجام خواهد داد.

قهرمان سابق تکواندو جهان در پاسخ به این سوال که شرایط او در تیم ملی برای مسابقات جهانی چه خواهد شد، گفت: وظیفه من بود در مسابقات انتخابی و آزاد کشوری حضور داشته باشم و هدف نیز قهرمانی بود تا با قدرت به اردوی تیم ملی دعوت شوم، اما متاسفانه آسیب دیدگی اجازه نداد تا مسابقات را ادامه بدهم. در خصوص حضور در تیم ملی نیز نظر سرمربی تیم ملی مهم است و عسکری صاحب اختیار است.

خدابخشی در خصوص حضور در وزن هفتم عنوان کرد: هدف من حضور در مسابقات جهانی در وزن هفتم است و اگر دوباره به تیم ملی دعوت بشوم نیز قصد دارم در این وزن به میدان بروم.
تاريخ:دوشنبه 17 دي 1397 - 13:44