بی برنامگی‌های سازمان لیگ تمامی ندارد


سازمان لیگ در اقدامی عجیب اعلام کرده است که برای حضور در مرحله دوم لیگ، پومسه‌روها می‌بایست مبلغ 40 هزار تومان مجدد به عنوان ورودیه پرداخت کنند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، با اعلام قبلی سازمان لیگ تکواندو قراراست رقابت‌های مرحله نهایی لیگ منطقه‌ای دسته‌یک پومسه «جام نشاط» مردان و زنان بهمن‌ماه با حضور نفرات و تیم‌های واجد شرایط راه‌یافته به این مرحله به میزبانی فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار ‌‌شود.
در حالیکه طبق اعلام اولیه سازمان لیگ مهلت ثبت نام در این رقابت ها امروز سه شنبه - 18 دی ماه به پایان می رسد که سایت فدراسیون تا ۱۷ دی ماه برای ثبت نام باز نشده بوده و پومسه روها امکان ثبت نام را نداشتند.
نکته دیگر اینکه هزينه اي كه اول سال براي ثبت نام ليگ دسته يك اعلام و از تیم های شرکت کننده گرفته شد به منظور حضور در هر دو مرحله لیگ بود ولی سازمان لیگ در اقدامی عجیب اعلام کرده است که برای حضور در مرحله دوم لیگ، پومسه‌رو ها می‌بایست مبلغ 40 هزار تومان مجدد به عنوان ورودیه پرداخت کنند.
نکته دیگر اینکه طبق برنامه و اعلام اولیه قرار بود در هر رده فقط ۵ نفر نخست بدون پرداخت هزینه به دور فینال صعود کنند، متاسفانه با تغییر برنامه شاهد اعلام قانون جدیدی هستیم که با توافقات اولیه و برنامه ریزی های تیمها تناقض دارد چرا که با توجه توافقات جلسه اولیه نحوه برگزاری لیگها، بازیکنان و تیمها پیش بینی هزینه بعدی را نکرده بوده و برای ثبت نام در مرحله بعدی با مشکل مواجه هستند.
در پایان با توجه به یک دهه برگزاری و سال‌ها مدیریت در این حوزه شایسته است سازمان لیگ با برنامه ریزی منظم تر و منسجم تر تدبیر لازم نسبت به برگزاری مرحله نهایی لیگ پومسه به عمل آورد.

تاريخ:سه شنبه 18 دي 1397 - 09:21