جامانده‌ها نیز به انتخابی تکواندوی بانوان فراخوانده شدند/ فضایی شفاف و عادلانه برای انتخاب برترین‌ها


رقابت‌های انتخابی درون اردویی تیم ملی بانوان با حضور جامانده‌ها و رنکینگ‌داران لیگ برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، رقابت‌های انتخابی درون اردویی تیم ملی تکواندوی بانوان جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان روز شنبه (۲۹ دی ماه) برگزار خواهد شد.

در این مرحله از رقابت‌های انتخابی ۲۸ تکواندوکار برای پوشیدن پیراهن تیم ملی به مصاف هم می‌روند.

زهرا علیزاده، نگار قدیانی، آیدا خورشیدی، ناهید کیانی، دنیا محمدی، مهسا پورمیرزا، فاطمه اموری، نرگس میرنوراللهی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، فاطمه جعفری، مهسا کیا دلیری، صدف امیر، یلدا ولی‌نژاد، کیمیا همتی، شهربانو دامغانی‌نژاد، اکرم خدابنده و ملیکا میرحسینی
به همراه آرمینا احمدی، مهسا جدی، مریم ملکوتی‌خواه، شقایق خانجانی و مهلا مومن‌زاده که به دلیل آسیب دیدگی نتوانسته بودند در مسابقات آزاد کشوری شرکت کنند نفرات حاضر در رقابت های انتخابی هستند.

دومین آزمون انتخابی تیم ملی تکواندوی بانوان در
حالی برگزار خواهد شد که کادر فنی تیم ملی تکواندوی بانوان فرصت دوباره‌ای را نیز به تعدادی از شکست خوردگان مرحله آزاد کشوری داده اند.
به این ترتیب نفراتی همچون طیبه پارسا، سودابه پورصادقی، زینب اسماعیلی، صفا ارجمندی و فائزه یوسفی که جزء نفرات برتر رنکینگ لیگ بانوان هستند نیز در لیست دعوت شدگان به انتخابی تیم ملی قرار گرفته اند.
در حالی ۲۸ هوگوپوش به رقابت های انتخابی فراخوانده شده است که مصدومان و شکست خوردگان رقابت های آزاد کشوری نیز امکان مبارزه را به دست آورده اند. فرصت دوباره ای که می تواند فضایی شفاف و عادلانه را برای انتخاب بهترین‌ها فراهم آورد.

این در حالی است که تکواندوی بانوان ماموریت دشواری را در قهرمانی جهان دارند‌. باتوجه به این که در این مرحله از مسابقات تکواندوکارانی همچون کیمیا علیزاده و مبینا‌نژاد به دلیل مصدومیت امکان حضور در اردوهای تیم ملی را نیز ندارند.
با این شرایط کادرفنی با وسواس خاصی بهترین‌ها را انتخاب خواهد کرد تا این بار تیم ملی تکواندوی بانوان با سربلندی مسابقات جهانی را پشت سر بگذارند. تیم ملی تکواندو پیش از حضور در رقابت های جهانی در دو رویداد بین المللی (جام ریاست فدراسیون جهانی و حام فجر به میزبانی کیش) حضور خواهند داشت.
رقابت های قهرمانی جهان اردیبهشت ماه به میزبانی منچستر انگلیس برگزار خواهد شد.

تاريخ:دوشنبه 24 دي 1397 - 09:24