شهرداری ورامین برای پنجمین بار قهرمان شد/ دانشگاه آزاد در رده دوم ایستاد


در پایان هفدهمین دوره لیگ برتر تکواندو، هوگوپوشان شهرداری ورامین که در فاصله یک هفته باقی مانده به پایان لیگ عنوان نخست خود را مسجل کرده بودند؛ برای پنجمین مرتبه کاپ قهرمانی را بالای سر بردند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، رقابت‌های هفته هفتم (پایانی) از دور برگشت هفدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» "یادواره پانصد شهید تکواندو" امروز (دوشنبه – 15 بهمن‌ماه) با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، تعاونی انقلاب شهریار، پالایش نفت آبادان، ملوان نداجا و صنعت مس کرمان در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

در پایان این دوره از رقابت‌ها تیم شهرداری ورامین بدون باخت و با کسب 12 برد، 2 تساوی و 38 امتیاز توانست برای پنجمین مرتبه بر سکوی قهرمانی قرار بگیرد؛ تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 11 برد، یک باخت، 2 تساوی و 35 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و لوازم خانگی کن نیز با کسب 10 برد، 2 باخت، 2 تساوی و 32 امتیاز سوم شد.

تیم‌های صنعت مس کرمان، پاس قوامین، تعاونی انقلاب شهریار، شرکت پالایش نفت آبادان و ملوان نداجا به ترتیب در رده چهارم تا هشتم قرار گرفتند.
نتایج کسب شده هفته پایانی به شرح ذیل است:

هفته هفتم///
تیم تعاونی انقلاب شهریار 2 - تیم پاس قوامین 6
تیم لوازم خانگی کن 4 - تیم شهرداری ورامین 4
تیم دانشگاه آزاد اسلامی 7 - تیم شرکت پالایش نفت آبادان یک
تیم ملوان نداجا 3 - تیم صنعت مس کرمان 5


بهترین‌های هفته///
بهترین داور: احمد اخلاقی (سمنان)
بهترین مربی: جواد فریدونی (پاس قوامین)
بهترین سرپرست: سلمان خواجه حسنی (صنعت مس کرمان)
فنی ترین بازیکن: حمیدرضا بخشی (ملوان نداجا)
تاريخ:دوشنبه 15 بهمن 1397 - 19:13