اکسیر جوانی در لیگ برتر تکواندو/ استفاده کن از بنزین سبز!


سه دوره حضور و هت‌تریک سومی مزد اعتماد باشگاه لوازم خانگی کن به جوانان و نوجوانان تکواندو کشور در لیگ برتر جام خلیج فارس بود.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، باشگاه لوازم خانگی کن در این سال‌ها به عنوانِ پایِ ثابتِ لیگ‌های تکواندو خود را یک باشگاه سازنده در رده‌های مختلف سنی معرفی کرده است.
این باشگاه امسال نیز همچون سال‌های گذشته، سعی کرد از نیروهای رشد یافته خود که غالبا از رده‌های نونهالان و نوجوانان به عرصه جوانان و بزرگسالان گام نهاده‌اند بهره ببرد.
جوانانِ مستعدی همچون امیر ولی‌پور، ابراهیم صفری، حامداصغری، احمد مختاری، مهران برخورداری، محمدرضا اینانلو، امیر محمدبخشی، علیرضانادعلیان، فرزام تنهایی در کنار دیگرِ نوجوانان همچون مهدی عمادی، امیر علی پروینی، ایمان اکبرزاده، سهیل محمدیان، کوروش چگینی، عرفان حیدری که قریب به اتفاق آنان با سابقه قهرمانیِ کشور، آسیا و جهان در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان و عضویت فرزان عاشورزاده با کوله باری از افتخارات، توانستند خود را به عنوان یک مدعی جدی و حریفی قابل احترام برای دیگر تیم‌ها و باشگاه‌ها معرفی نمایند.
پیروزی‌های مقتدرانه در مقابل تیم‌هایی همچون پاس قوامین، مس کرمان، پالایش نفت آبادان، ملوان ، تعاونی انقلاب شهریار و تساوی در مقابل تیم مدعی دانشگاه آزاد در دور رفت، آنها را به‌عنوان قطب جدید تکواندو ایران در رده جوانان و بزرگسالان کشور شناسانده است.
این تیم با هدایت محمدرضازوار و کادر جوان خود همچون وحید عبداللهی، حسین کریمی، حسن باغگرایی و وحید فلاحی در رشد و پرورش و معرفی نیروهای جوان در عرصه مربیگری و کوچینگ نیز موفق عمل کرده است.
بی شک ادامه این روند و سیاست در رشد و اعتلای تکواندو در تمامی بخش‌ها تاثیر مثبت و به سزایی خواهد داشت.
امید است حضور و حمایت بخش خصوصی در ورزش المپیکی تکواندو موجب پشتوانه سازی برای تیم‌های ملی ایران در مسابقات برون مرزی از جمله مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک شود.
تاريخ:سه شنبه 16 بهمن 1397 - 10:32