رویدادهای کیش نمایشی از امنیت و آرامش ایران زمین


سه رویداد بین‌المللی تکواندو به میزبانی کیش در حالی برگزار می‌شود که این رقابت‌ها فرصتی است برای نمایش امنیت و آرامش ایران زمین.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، صنعت توریسم ورزشی رویدادی صنعتی، گسترده، جهان شمول ودر حال رشد است که دارای منافع اقتصادی مهمی برای کشورهای میزبان است. این در حالی است که گردشگری ورزشی تأثیراتی فراتر از مسائل اقتصادی نیز دارد. شاید مهم ترین تأثیر مثبت این بخش از گردشگری بر مسائل فرهنگ باشد.

گردشگری ورزشی علاوه بر بالا بردن روحیه‌اجتماعی، میراث ملی و تقویت هویت جامعه می‌تواند فرصتی باشد برای نمایش چهره واقعی کشور میزبان.

فرصتی که حالا در اختیار کشورمان قرار گرفته است. فدراسیون تکواندوی ایران مجری برگزاری سه رویداد بین‌المللی(جام فجر، جام باشگاه‌های آسیا و جام ریاست فدراسیون جهانی) به میزبانی کیش است.

سه رویدادی که با حضور ۱۸ کشور خارجی در فاصله زمانی ۷ تا ۱۴ اسفندماه برگزار خواهد شد.

رویدادهایی که می‌تواند چهره واقعی ایران را به میهمانان خارجی نشان بدهد.

این در شرایطی است که بسیاری از رسانه‌های غربی تصویری به غلط از ایران در دنیا ترسیم کرده‌اند. در این میان معاندین و دشمنان نیز در تلاش هستند تا با برخی رفتارهای کوردلانه، ایران را جامعه‌ای به دور از آرامش و امنیت نشان بدهند. تیری که همواره به سنگ خورده است.
اگرچه آنها دست از این تلاش های ابلهانه خود بر نمی‌دارند، اما برگزاری همین مسابقات بین المللی می‌تواند فرصتی باشد تا امنیت،آرامش، فرهنگ زیبایی ایران را به تصویر کشید.
تاريخ:پنجشنبه 2 اسفند 1397 - 09:10