دکتر چو جواب منتقدان مغرض فدراسیون تکواندو را داد!


ابراز رضایت و تشکر رئیس فدراسیون جهانی اتفاق مثبتی برای تکواندو و ورزش ایران خواهد بود که به خوبی با میزبانی یکی از معتبرترین رویدادهای بین‌المللی نظر مثبت فدراسیون جهانی خود را تامین کرد.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، روز گذشته «چانگ وان چو» رئیس کره‌‌ای فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال نامه‌ای مراتب قدردانی و تشکر خود را از میزبانی خوب جمهوری اسلامی ایران در برگزاری سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو در جزیره زیبای کیش اعلام کرد.
چو در متن ارسالی خود برای سیدمحمد پولادگر، نحوه سازماندهی و میزبانی فدراسیون تکواندو ایران از این مسابقات را موفق عنوان کرد و از خرسندی فدراسیون جهانی تکواندو در حمایت از میزبانی تکواندو ایران در آینده عنوان کرد.
ابراز رضایت و تشکر رئیس فدراسیون جهانی اتفاق مثبتی برای تکواندو و ورزش ایران خواهد بود که به خوبی با میزبانی یکی از معتبرترین رویدادهای بین‌المللی نظر مثبت فدراسیون جهانی خود را تامین و شانس خود را برای کسب میزبانی مسابقات دیگر در آینده بالاتر برد.
اینکه بالاترین مقام تصمیم‌گیری یک فدراسیون جهانی بلافاصله و تنها پس از چند روز از پایان مسابقات با ارسال نامه‌ای به تمجید میزبانی کشورمان می‌پردازد به خوبی ثابت می‌کند که نمره قبولی بزرگی در کارنامه فدراسیون تکواندو ایران ثبت شده است و بخشی دیگر از توانمندی تکواندو ایران را بر فدراسیون جهانی آشکار کرده است و حالا علاوه بر دستاورد فنی، از لحاظ مدیریتی و کارهای اجرایی نیز اعتباری دیگر را برای تکواندو ایران رقم زده است.
همچنین تایید چو می تواند پاسخ خوبی نیز برای منتقدان مغرض برگزاری مسابقات سومین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه آسیا و جام فجر باشد. منتقدانی که حتی چشم خود را بر روی اتفاقات مثبت برگزاری مسابقات اخیر بستند و حضور تعدادی از چهره‌های نامدار تکواندو جهانی در مسابقاتی به میزبانی به کشورمان را نادیده گرفتند.
در شرایطی که به دلیل مسائل سیاسی برخی از کشورهای دنیا به دنبال تخریب جایگاه و نگاه به کشورمان عزیزمان هستند، میزبانی شایسته فدراسیون تکواندو در مسابقات اخیر به خوبی ماهیت واقعی جمهوری اسلامی ایران را برای میهمانان آشکار و به خوبی نشان از وجود امنیت، صلح، آرامش و ثبات کشورمان داشت.
انتخاب جزیره زیبای کیش به عنوان یکی از قطب‌ها و جاذبه‌های گردشکری کشورمان به عنوان میزبان مسابقات بین‌الملی اخیر نیز یکی دیگر از هوشمندی اخیر فدراسیون تکواندوی ایران بود که باعث شد به خوبی توانمندی سایر شهرهای کشورمان برای میزبانی مسابقات بین‌المللی مشخص شود.
تاريخ:يكشنبه 19 اسفند 1397 - 16:55