پس از مسابقات انتخابی 27 اسفند، دیگر جای هیچ حرف و حدیثی باقی نمی‌ماند


با توجه به عملکرد ملی‌پوشان در مسابقات اخیر، شرایط برای تمامی آنها یکسان خواهد بود و شایسته‌ترین بازیکنان با عملکرد خود روی شیاپ‌چانگ، می‌توانند هوگوی تیم ملی را در مسابقات جهانی برتن کنند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، پس از پایان رقابت‌های تکواندو جام باشگاه‌های آسیا، سومین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی و مسابقات جام فجر، کادرفنی تیم ملی تکواندو کشورمان با ارزیابی مسابقات و عملکرد تکواندوکاران 5 مسافر مسابقات جهانی منچستر انگلیس را اعلام کرد.

طبق تصمیم فریبرز عسگری، در وزن یک آرمین هادی‌پور، در وزن سوم سروش احمدی، در وزن چهارم میرهاشم حسینی، در وزن پنجم امیر محمد بخشی و در وزن هشتم سجاد مردانی نام خود را در میان مسافران منچستر ثبت کردند و قرار است 27 اسفندماه با برگزاری رقابت‌های انتخابی در اوزان دوم، ششم و هفتم تکلیف سه مسافر باقی مانده نیز مشخص شود.

همانطور که کادرفنی تیم ملی تکواندو برای اعلام 5 تکواندوکار اعزامی مسابقات جهانی منچستر در کمال عدالت و پس از بررسی عملکرد ملی‌پوشان اقدام به تصمیم گیری کرد، برای انتخاب سه ملی‌پوش باقی مانده نیز با برگزاری رقابت‌های انتخابی عدالت را به طور کامل اجرا خواهد کرد و دیگر جای هیچ حرف و حدیثی را باقی نخواهد گذاشت. پس از پایان مسابقات انتخابی تیم ملی در تاریخ 27 اسفندماه نیز دیگر جای هیچ حرف و حدیثی باقی نخواهد بود و باید تمامی ملی‌پوشان با توجه به عملکرد خود در این مسابقات به تصمیم کادرفنی تمکین کنند و در صورت عدم نتیجه‌گیری هیچ عذر و بهانه‌ای را مطرح نکنند.

در حال حاضر نیز با توجه به عملکرد ملی‌پوشان در مسابقات اخیر، شرایط برای تمامی آنها یکسان خواهد بود و شایسته‌ترین بازیکنان با عملکرد خود روی شیاپ‌چانگ، می‌توانند هوگوی تیم ملی را در مسابقات جهانی برتن کنند. فرزان عاشورزاده، محمد کاظمی و محمدحسین پلنگ افکن در وزن دوم، عرفان ناظمی و مهران برخورداری در وزن ششم و سعید رجبی و علی نجفی در وزن هفتم این فرصت را در اختیار دارند تا با برتری مقابل رقبای خود، حضور خود را در میان نفرات اعزامی به مسابقات جهانی قطعی کنند.

در این شرایط از کادرفنی تیم ملی و مسئولان فدراسیون تکواندو که تا به امروز بدون در نظر گرفتن نام‌ها و عناوین گذشته بازیکن با عدالت کامل اقدام به انتخاب نفرات اعزامی گرفتند، انتظار می‌رود شرایط را برای حضور و قضاوت بهترین داوران بین‌المللی ایران فراهم کنند تا پس از پایان مسابقات دیگر از قضاوت داوران در عدم نتیجه گیری حرفی به میان نیاید. اتفاقی که به نظر می‌رسد با توجه به حساسیت کار برای حضور بهترین‌ها در ترکیب تیم ملی و کسب نتایجی در خور نام تکواندو ایران فراهم خواهد شد و آماده‌ترین تکواندوکار کشورمان در این سه وزن به عضویت تیم ملی درخواهد آمد.

در پایان باید بار دیگر تاکید کرد که نحوه انتخاب ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات جهانی این دوره اگر عادلانه‌ترین شرایط در تاریخ تکواندو ایران نباشد، یکی از کم حرف و حدیث‌ترین دوره ها بوده است و فریبرز عسگری عدالت را قربانی هیچ ملاحظه کاری نکرده است.
تاريخ:پنجشنبه 23 اسفند 1397 - 22:04