برگزاری انتخابی تیم ملی تکواندو به شفاف‌ترین روش ممکن/ حالا وقت همدلی است


پروسه انتخابی تیم ملی کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی بدون حرف و حدیث و به روشن‌ترین شکل ممکن برگزار شد

به گزارش سایت هواداران تکواندو، با برگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم ملی تکواندو، بالاخره ترکیب نهایی هوگوپوشان کشورمان برای حضور در بیست و چهارمین دوره مسابقات جهانی تکواندو مشخص شد تا مرحله نهایی آماده‌سازی تیم کشورمان از سال جدید به صورت جدی تر پیگیری شود.
پروسه انتخابی تیم ملی کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی بدون حرف و حدیث و به روشن‌ترین شکل ممکن برگزار شد و کادرفنی تیم ملی کشورمان بدون در نظر گرفتن نام ها، افتخارات و سوابق بازیکن تلاش کردند تا بهترین های تکواندو ایران در مقطع فعلی با اثبات خود، فرصت همراهی تیم ملی را داشته باشند.
حتی در مواردی که در برخی اوزان بازیکنان به هم نزدیک بودند و با قاطعیت برتری خاصی میان بازیکنان وجود نداشت، فریبرز عسگری تلاش کرد تا در طی مراحل مختلف و با دادن فرصت‌های برابر، در نهایت به قطعیت در خصوص انتخاب خود برسد تا دیگر بعد از پایان مسابقات جای هیچ حسرت و افسوسی وجود نداشته باشد. روند شفاف انتخابی این دوره باعث شده بود تا تمامی بازیکنان با درک کار سخت برای حضور در ترکیب نهایی، قدر تک تک فرصت‌های خود را بدانند و برای رسیدن به هوگوی تیم ملی با تمام وجود بجنگند.
بازیکنی در ترکیب تیم ملی کشورمان حضور ندارد که بدون اثبات خود به کادرفنی و جامعه تکواندو و به واسطه افتخارات و عنوان گذشته به ترکیب نهایی رسیده باشد و همین موضوع قطعا هیچ بهانه‌ای را به دست منتقدان و بازیکنان پشت خط مانده نخواهد داد تا بعد از مسابقات از نحوه انتخاب تیم ملی انتقاد کنند. موضوعی که باعث امیدواری جامعه تکواندو برای موفقیت تیم کشورمان در میدان منچستر شده است و همه را به رقم خوردن اتفاق تاریخی دیگری در تقویم پرافتخار تکواندو کشورمان خوش‌بین کرده است.
از حالا و بعد از پروسه انتخاب ملی‌پوشان، دیگر وظیفه جامعه تکواندو خواهد بود تا با حمایت از ملی‌پوشان و کادرفنی، زمینه را برای آرامش تیم جهت آماده‌سازی نهایی فراهم و از بروز حواشی جلوگیری کند. برگزاری مسابقات جهانی این دوره با شیوه محاسبه متفاوت امتیازات مدال طلا نسبت به دوره‌های گذشته، به خوبی کار سخت تیم کشورمان را برای موفقیت مشخص می‌کند، اما پتانسیل و توانایی بالای بازیکنان جوان و باتجربه تیم ملی و حضور مقتدرانه فریبرز عسکری توانایی کسب غیرممکن‌ها را برای تکواندو ایران ممکن خواهد کرد.
اگر در این مسیر تمامی خانواده فهیم، بزرگ و پرافتخار تکواندو کشورمان نیز به عنوان حامی در کنار تیم ملی حضور داشته باشند، مسیر رسیدن تیم ملی به موفقیت کوتاه‌تر خواهد شد و بازیکنان از انرژی‌های مثبت انگیزه فراوانی کسب خواهند کرد.
تاريخ:سه شنبه 28 اسفند 1397 - 17:04