پیش بینی سایت فدراسیون جهانی از رقابت‌های بانوان در منچستر/ قسمت اول


درفاصله یک ماه مانده تا شروع رقابت های قهرمانی جهان، سایت فدراسیون جهانی تکواندو پیش بینی درباره اوزان مختلف روی خروجی خود گذاشته است.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، درفاصله یک ماه مانده تا شروع رقابت های قهرمانی جهان، سایت فدراسیون جهانی تکواندو پیش بینی درباره اوزان مختلف روی خروجی خود گذاشته است.

سایت فدراسیون جهانی در قسمت اول(نگاهی به وزن ۴۶ - و ۴۹- کیلوگرم بانوان) این پیش بینی نگاهی به اوزان ۴۶-، ۴۹-، ۵۳و ۵۷- کیلوگرم در بخش بانوان داشته است.

جی بونگ سیم از قهرمانی دوره قبل دفاع می کند؟

کدام یک از قهرمانان وزن ۴۶- کیلوگرم فاتح سکوی قهرمانی جهان خواهد بود؟پیش بینی برای این وزن سخت است. اما براساس نتایجی که تکواندوکاران این وزن در رقابت‌های مختلف به دست آورده اند،قهرمانان احتمالی را پیش بینی می کنیم.

در تقسیم بندی قهرمانان وزن ۴۶- کیلوگرم نگاه ها به"جی یونگ سیم" از کره جنوبی است. او در رقابت های جهانی موجو برسکوی نخست قرار گرفت. اما در ۴ مرحله رقابت های گرندپری از رسیدن به مدال طلا بازماند."جی یونگ سیم" به ترتیب(مدال برنز گرندپری رم، برنز مسکو، نقره منچستر و برنز فینال فجیره) را به دست آورد.
قهرمان کره ای ها برای کسب مدال طلای جهان کار سختی در پیش دارد.
"ژئو تان"از چین، " تای کیم تیون" از ویتنام نیز می توانند رقبای سرسختی برای قهرمان دوره قبل جهان باشند.

بازگشت دوباره قهرمان المپیک

در دسته بندی وزن ۴۹- کیلوگرم "جینگ یو وو" در بالاترین رتبه قرار ندارد اما همچنان چشم ها با او دوخته شده است. یکی از بازیکنان شناخته شده و مطرح در میدان جهانی.

"وو" که در کارنامه خود دو مدال طلای المپیک دارد پس از بازی های ریو اعلام بازنشستگی کرد. اما او دوباره بازگشت. اگرچه زمان زیادی گذشت تا او برگردد. در جام ریاست فدراسیون جهانی کیش نشان داد که بازیکنی بسیار آماده ای است. فیزیک بدنی مناسب و مهارت او در تکواندو باعث شده تا "وو" در سطح بالا باقی بماند.
به هرحال بازگشت او به میدان مسابقات می تواند اتفاق خوبی برای چینی ها به شمار برود.

دراین دسته بندی"پانی پاک "از تایلند در بالای لیست قرار دارد. تکواندوکاری که مهارت خاصی در ضربات پا دارد.
دراین وزن نیز می تواند اتفاقات غیر قابل پیش بینی رخ بدهد و گمنام ها بر سکوی قهرمانی قرار بگیرند و شاید قهرمانان به نام بازهم بدرخشند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، نمایندگان ایران در وزن اول (46- کیلوگرم) مهلا مومن‌زاده و در وزن دوم (49- کیلوگرم) ناهيد كيانی است.
تاريخ:شنبه 24 فروردين 1398 - 10:09