میرهاشم حسینی: ملی‌پوش شدن هیچ ارتباطی به سن و سال ندارد/ حسرت مدال طلای جهان در دلم مانده


عضو تیم ملی تکواندو گفت:‌ تمام کسانی که فیکس شدند در رقابت‌های انتخابی حریفان را شکست دادند و به نظرم ملی‌پوش شدن هیچ ارتباطی به سن و سال ندارد. من وقتی بسیار کم تجربه بودم در رقابت‌های جهانی شرکت کردم و به مدال نقره دست یافتم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو و به نقل از میزان، میر هاشم حسینی در خصوص شرایط خود و سایر ملی‌پوشان تکواندو پیش از رقابت‌های جهانی منچستر اظهار داشت: تمرینات پرفشاری را دنبال می‌کنیم و هفته آینده برای اخذ ویزا عازم ترکیه هستیم. پس از آن به ایران برمی‌گردیم و کار‌های سرعتی و تاکتیکی را انجام می‌دهیم و آماده رقابت‌های جهانی منچستر خواهیم شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تجربه کم ملی‌پوشان تکواندو برای این تیم دردسرساز نخواهد شد، افزود: تمام کسانی که فیکس شدند در رقابت‌های انتخابی حریفان را شکست دادند و به نظرم ملی‌پوش شدن هیچ ارتباطی به سن و سال ندارد. من وقتی بسیار کم تجربه بودم در رقابت‌های جهانی شرکت کردم و به مدال نقره دست یافتم.

تکواندوکار وزن چهار کشورمان ادامه داد: اینکه ما برای حریفان ناشناخته باشیم خیلی هم موضوع بدی نیست، چون کار آنالیز را برای رقیبان سخت می‌کند. امیدوارم من و سایر ملی‌پوشان نتیجه زحمات خود و مربیان را در میدان جهانی بگیریم.

نایب قهرمان تکواندوی جهان در خصوص اینکه تفاوت این تیم با تیم دوره گذشته چه چیزی است گفت: در دوره گذشته تکواندوکارانی مثل فرزان عاشورزاده و مسعود حجی‌زواره در تیم حضور داشتند که جزو با تجربه‌ها بودند، اما الان تیم بسیار جوانی داریم و امیدوارم با هم این تیم جوان بهترین نتیجه را در منچستر کسب کنیم.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: حسرت مدال طلای جهان در دلم مانده و هر کاری می‌کنم تا نقره دوره گذشته را به طلا تبدیل کنم. «دای هون لی» از کره‌جنوبی مهمترین رقیب من است، اما با برنامه‌ای که کادر فنی برایم طراحی کرده و شناختی که از او دارم صددرصد این تکواندوکار باتجربه را شکست می‌دهم.

تاريخ:شنبه 24 فروردين 1398 - 10:31