سجاد مردانی یکی از مدعیان قهرمانی که هنوز ویزا نگرفته است


کاپیتان تیم ملی تکواندو در شرایطی به مصاف رقبای جهانی خود می‌رود که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در وزن آخر است.

به گزارش سایت هواداران تکواندو؛ بدون شک سجاد مردانی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی بیست و چهارمین دوره رقابت‌های جهانی است. تکواندوکاری که در روزهای اوج خود به سر می‌برد و برای فتح سکوی قهرمانی سخت تمرین کرده است.

تکواندوکار بلند قامت کشورمان در شرایطی به مصاف رقبای خود می‌رود که آرامش و تمرکزش در زمین یکی از امتیازات خوب اومحسوب می‌شود. آرامشی که باعث می‌شود دست از مبارزه در زمین نکشد و تا آخرین ثانیه برای کسب امتیاز تلاش کند.

مردانی که فراز و فرودهای زیادی در تکواندو داشته است با کوله باری مملو از تجربه به چهارمین مسابقه جهانی خود قدم می‌گذارد. مسابقاتی که برای مدال طلایش نقشه کشیده است.

اما دراین راه رقبای سرسختی پیش روی کاپیتان خوش اخلاق تیم ملی کشورمان قرار دارد. رقبایی همچون "عبدل عیسی اوف"،" رادیک "قهرمان المپیکی آذربایجان، "آنتونی اوبامه" از گابن، "محمد چو" از انگلیس، "دون این"از کره جنوبی.
با وجود این مدعیان از چند روز دیگر شاهد رقابت های جذابی در وزن ۸۷ کیلوگرم خواهیم بود.
این درحالی است که متاسفانه ویزای مردانی صادر نشده است و باید دید ویزای این قهرمان تکواندوی جهان کی صادر خواهد شد.اگر تا امروز ویزای مردانی صادر نشود، حضور وی در منچستر در هاله‌ای از ابهام خواهد بود.
تاريخ:سه شنبه 24 ارديبهشت 1398 - 11:03