مشت نمونه خروار/دروغ پردازی جدید هادی ساعی علیه پدیده تکواندو


هادی ساعی در جدیدترین دروغ پردازی خود با رسانه ها به دفعات می گوید "مومن‌زاده 17 ساله نیست! او 19 ساله هست."

به گزارش سایت هواداران تکواندو، هادی ساعی در جدیدترین دروغ پردازی خود با رسانه ها به دفعات می گوید "مومن‌زاده 17 ساله نیست! او 19 ساله هست."
ساعی دروغ های سریالی خود را اینگونه ادامه می دهد:"من در المپیک جوانان همراه آنها بودم و ایشان ۱۹ ساله است. نمی‌دانم چرا دوستان ما در فدراسیون دوست دارند موج بسازند و روی موجی که خودشان ساخته‌اند، سواری کنند. برای من این اتفاق عجیب بود و خیلی از رسانه‌ها هم بازی خوردند و همه نوشتند که مهلا مومن زاده 17 ساله است، اما او 19 سال دارد."

ای کاش هادی ساعی به جای تلخ کردن کام مردم و موج سواری بر روی ادعای کذب و سراسر دروغ خود، قبل از هر صحبتی به مهلا پدیده نوجوان کشورمان که شگفتی ساز شده است تبریک می گفت و برایش در پیمودن ادامه مسیر آرزوی موفقیت می کرد.

آقای ساعی نگران چه هستید؟ اینقدرعصبانیت چرا؟ ای کاش به جای داشتن دغدغه نصب و اندازه عکستان در خانه تکواندو، بازی با افکار عمومی و سوء استفاده ازموقعیت اجتماعی خود کمی هم قلبتان برای تکواندو می تپید.

شما که عضو شورای اجرایی کمیته ملی المپیک و معاون کاروان در المپیک نوجوانان2018 بودید و در آرژانتین هم برای خود دفتر و منشی اختصاصی داشتید و مدارک در اختیارتان بود پس چرا به اسناد مراجعه نمی کنید؟ باورمان نمی شود که معاون کاروان رده سنی جوانان در المپیک را نمی داند؟
شاید بهتر باشد به شما یادآوری کنیم که رده سنی برای حضور در بازیهای المپیک جوانان 16 تا 17 سال(متولدین 2001 و 2002) است و مهلا با 16 سال سن در این رقابت ها حضور داشت.

آقای ساعی نگران چه هستید؟ ماه تا ابد پشت ابر نمی ماند. تا کی می خواهید چهره واقعی خود را پشت مدال های المپیک پنهان کرده و به بازی با افکار عمومی و سوء استفاده ازموقعیت اجتماعی خود ادامه دهید.

اما واقعیت چیست؟
مهلامؤمن‌زاده اولین مدال‌آور تکواندوی بانوان در بیست و چهارمین دوره مسابقات جهانی لقب گرفت. دخترملی‌پوشی که متولد 24/6/1381 است و تنها با 17 سال سن و با پشت سر گذاشتن رقبای خود توانست دومین مدال نقره جهان در تاریخ تکواندوی بانوان ایران را کسب کند.
مؤمن‌زاده پس از کسب این افتخار در حرکتی ارزشمند مدالش را به شهید غیاثوندی تقدیم کرد: «با 17 سال سن به جهانی منچستر آمدم و رقبا را از پیش‌رو برداشتم. اگر ذره‌ای توانستم مردم را خوشحال کنم، این مدال را به همه مردم کشورم و به دایی‌ شهیدم تقدیم می‌کنم.»

راستی؛ مهلا مدالش را به شهیدی تقدیم کرد که همه ما مدیون از خود گذشتگی اش هستیم، یادتان نرود شما هم مدالهایتان را به موزه کمیته ملی المپیک اهدا کنید.
تاريخ:دوشنبه 6 خرداد 1398 - 23:43