میرهاشم بارها خودش را ثابت کرد اما برخی‌ها فراموش کردند


میرهاشم موفق شد، قولش را عملی کرد و انتقامش را گرفت. اسطوره کره شکست و یک پله پایین تر از میرهاشم ایستاد. پس از این موفقیت،عنوان کردند که میرهاشم حسینی خودش را ثابت کرد اما او از مدت‌ها قبل ثابت شده بود.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، پیش از مسابقات قهرمانی جهان بارها تاکید کرده بود که "دای هون لی" اسطوره کره ای‌ها را در مسابقات منچستر شکست خواهد داد. قول داده بود که این بار برسکوی اول دنیا قرار می‌گیرد. با این هدف تمرین کرد وعرق ریخت.

اما شرایط آنطور که پیش بینی می کرد رخ نداد و انگلیسی‌ها با کارشکنی مانع ورود میرهاشم حسینی به مسابقات جهانی شدند.
اتفاقی غیر قابل پیش بینی که شوک بزرگی به تیم ملی تکواندو و میرهاشم وارد کرد.

این اتفاق به اندازه کافی سنکین بود و روحیه ملی پوش کشورمان را خدشه دار کرد اما از آن بدتر نقدها و حرف و حدیث‌هایی بود که پس از آن مطرح شد.

نقدهایی نشات گرفته از سلیقه و باورهای شخصی برخی منتقدان. منتقدانی که به جای مرهم، نمک شدند بر زخم دل. گفتند از کجا معلوم که میرهاشم به منچستر می‌رفت و با مدال طلا برمی گشت.

گویا این منتقدان کارنامه پربار یکسال گذشته این تکواندوکار را فراموش کرده بودند! گویا یادشان رفته بود در بازی‌های آسیایی و برای مسابقات جاکارتا به چه شکل وزن کم کرد و مردانه جنگید و طلایی شد؟

این در حالی بود که پرونده مسابقات منچستر با همه تلخی و حرف‌هایش برای میرهاشم حسینی بسته شد. او خود را آماده مسابقات گرند پری رم کرد. رقابت‌هایی که بازهم فرصتی بود تا قول و قرارش را عملی کند و انتقام تکواندوکاران ایران را از دای هون لی بگیرد.

میرهاشم موفق شد ، قولش را عملی کرد و انتقامش را گرفت.
اسطوره کره شکست و یک پله پایین تر از میرهاشم ایستاد. پس از این موفقیت،عنوان کردند که میرهاشم حسینی خودش را ثابت کرد اما او از مدت‌ها قبل ثابت شده بود،در بازی‌های جاکارتا، قهرمانی جهان موجو، گرندپری ها و... او بارها خود را ثابت کرده بود. اما برخی ها فراموش کردند.

حسینی در واقع در رم مهر تایید دوباره ای زد بر توانایی ها وجسارتش. او ثابت کرد که مرداست و قولش.

او سه مرحله دیگر رقابت گرندپری در پیش دارد و مسیر پیش رویش سخت است و دشوار. به طورحتم رقبایش به خوبی تحلیلش می‌کنند و برایش برنامه ریزی دارند. امید می‌رود منتقدین تکواندو دراین مسیر با نقدهای غیر منصفانه مسیر را برای میرهاشم و دیگر هم‌تیمی هایش سخت تر نکنند تا ملی پوشان در آرامش خیال این مسیر دشوار را طی کنند.

تاريخ:يكشنبه 19 خرداد 1398 - 08:47