خانواده بزرگ تکواندو به منفعت طلبان اجازه سواستفاده ندهد


با توجه به خواسته‌های مکرر فریبرز عسگری از قهرمانان، بزرگان، پیشکسوتان، کارشناسان و حتی منتقدان دلسوز انتظار می‌رود که از این پس مسائل مدنظر خود را با حضور در اردوی تیم ملی و حتی تماس تلفنی با کادرفنی مطرح کنند و به منفعت طلبان اجازه سواستفاده از شرایط را ندهند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، برنامه تلویزیونی رکورد روز جمعه – 24 خردادماه با حضور سیدمحمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو و فریبرز عسگری، سرمربی تیم ملی کشورمان روی آنتن شیکه سه رفت.
در این برنامه رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی در خصوص شرایط تیم ملی پیش از برگزاری مسابقات جهانی، اتفاقات مسابقات جهانی که منجر به حضور تیم کشورمان روی سکوی دوازدهم جهان شد و همچنین نقد و انتقادات پس از این رقابت‌ها صحبت کردند.
عسگری در بخش پایانی صحبت‌های خود بار دیگر از استقبال خود و همکارانش در کادرفنی از پیشنهادات، انتقادات و راهکارهای جامعه تکواندو صحبت و به نیاز تیم ملی کشورمان به همدلی در راه کسب سهمیه المپیک صحبت کرد.
موضوعی که پیش از این قبل و بعد از مسابقات جهانی نیز از سوی سرمربی با اخلاق تیم ملی کشورمان صحبت شده بود، اما با واکنشی عملی از سوی منتقدان روبرو نشده بود.
در حال حاضر و فارغ از نقدهای مغرضانه و کم لطفی‌های برخی از منتقدان که تنها به دنبال تخریب و تسویه حساب شخصی هستند، بخش بزرگی از جامعه تکواندو با نیت خیرخواهانه مسائل را مطرح و با تمام وجود به دنبال موفقیت تیم کشورمان هستند.
در این شرایط و با توجه به خواسته‌های مکرر فریبرز عسگری از قهرمانان، بزرگان، پیشکسوتان، کارشناسان و حتی منتقدان دلسوز انتظار می‌رود که از این پس مسائل مدنظر خود را با حضور در اردوی تیم ملی و حتی تماس تلفنی با کادرفنی مطرح کنند و به منفعت طلبان اجازه سواستفاده از شرایط را ندهند.
همه بزرگان تکواندو کشور به خوبی می‌دانند و درک می‌کنند که تمام شهرت و اعتبار آنها به خاطر تکواندو و افتخارآفرینی‌های این رشته در تمامی سال‌های فعالیت خود است و خدایی نکرده لغزش و عدم نتیجه‌گیری تیم ملی نیز نه تنها به اعتبار این رشته لطمه، بلکه جایگاه آنها را نیز دچار تزلزل خواهد کرد.
همانطور که بارها و بارها در سالیان اخیر از نیاز تکواندو کشورمان به همدلی صحبت کردیم، این بار و در سال منتهای به المپیک نیز انتظار داریم که با حمایت و دست به دست هم دادن خانواده بزرگ تکواندو، شرایط را برای موفقیت نمایندگان این خانواده در میادین معتبر بین‌المللی فراهم کنیم.
اتفاقی که ملی‌پوشان کشورمان به خوبی در گرندپری رم نشان دادند و قطعا در صورت آرامش این رشته حتی فرصت خلق اتفاقات بزرگتر را نیز خواهند داشت.
موفقیت تکواندو در راه کسب سهمیه المپیک و المپیک توکیو بار دیگر بزرگی این رشته و خانواده آن را در جامعه بزرگ ورزش کشور فراهم و احترام بیشتر مردم را به این رشته به دنبال خواهد داشت. حتی در صورت اختلاف و سوتفاهامات شخصی نیز نباید فراموش کنیم که اعضای تیم ملی ، سرمربی و در نهایت از همه مهمتر تیم کشورمان هیچ گناهی ندارند و نباید قربانی این مسائل شوند.
یک سال پیش رو فرصتی برای پیوند مجدد قلب‌ها و دل‌های خانواده بزرگ تکواندو کشورمان برای کارهای بزرگ خواهد بود و از همه بزرگان این رشته نیز نیز انتظار می‌رود در راه موفقیت تیم کشورمان سهم خود را حتی بدون دعوت به خوبی به جا بیاورند.
قهرمانان سابق ما نباید برای حضور در میان خانواده خود منتظر دعوتنامه رسمی باشند و هیچ شکی نداشته باشند که حضور آنها در میان ملی‌پوشان فعلی و کادرفنی نه تنها از بزرگی و افتخارات انها کم نخواهد کرد بلکه محبوبیت آنها را افزایش خواهد داد.
تاريخ:يكشنبه 26 خرداد 1398 - 08:38