رقبا تفریح می‌کنند و ملی‌پوشان کشورمان تمرین


پس از پایان رقابت‌های گرندپری رم، چهره‌های مطرح تکواندو با انتشار عکس‌های تفریحی در صفحات شخصی از استراحت خود خبر دادند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، طبق تقویم فدراسیون جهانی تکواندو به فاصله دو هفته پس از برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان منچستر، نخستین مرحله رقابت‌های گرند پری به میزبانی رم برگزار شد.

دو رویداد سنگین در فاصله زمانی کوتاه که انرژی زیادی از هوگوپوشان گرفت. این رقابت‌ها در شرایطی برگزار شد که تکواندوکاران برای کسب امتیازات لازم در سال ماقبل المپیک روزهای سختی را در پیش دارند برهمین اساس ریکاوری و برگشت انرژی یکی از راه کارهای قرار گرفتن در مسیر پیش روست.

برنامه‌ای که تعدادی از قهرمانان و چهره های مطرح تکواندو با تفریح و گشت و گذار در طبیعت به دنبال آن هستند.
عکس های تفریحی لارین (قهرمان سنگین وزن روس ها) در حال ماهیگیری در سواحل دریای ژاپن، صخره نوردی احمد ابوغاش(قهرمان اردنی المپیک)، تصاویر جید جونز و بیانکا (مدال اوران جهانی انگلیس) در حین غذا دادن به میمون‌ها در آفریقا، تفریح صلاح(قهرمان ساحل عاج) با قایق گرانقیمت، دای هون لی(قهرمان پراوازه کره ای ها) در تبلیعات تلویزیونی و کسب در آمد بالا و...نشان از تفریحات لاکچری قهرمانانی است که این روزها با آرامش ذهنی و بدنی خود را برای ماراتن سخت کسب سهمیه المپیک می کند.

در مقابل تکواندوکاران کشورمان با یکی دو روز استراحت تمرینات خود را دوباره در خانه تکواندو برگزار کردند و این بار خود را برای رقابت‌های جهانی دانشجویان آماده کردند. مسابقاتی که به میزبانی ایتالیا برگزار خواهد شد.

تمرینات سخت و طاقت فرسای هوگوپوشان کشورمان در شرایطی دنبال می‌شود که نه تنها تفریحی هم اندازه رقبای خود دارند و نه درآمدی. در مقابل در نبرد با حریفان یک گام پیش هستند. تلاشی که انتظار می‌رود از سوی مسئولان ورزش بیشتر مورد ارج قرار داده شود.

به هرحال این جوانان از تفریح و هیجان و روزهای استراحت خود می‌زنند تا با تمرین بیشتر و حداقل درآمد برای کشورمان افتخار آفرینی کنند. افتخاری که برایش ساعت ها، روزها و ماه‌ها تلاش کرده‌اند. عرق ریختند اما شاید آنچنان که شایسته است مورد حمایت قرارنمی گیرند. جوانانی که همواره پرچمدار بوده اند و با غیرت به مصاف رقبایشان می روند.

تاريخ:دوشنبه 3 تير 1398 - 13:53