میرهاشم حسینی: سطح کیفی یونیورسیاد بالا بود/ هدف اصلی‌ام کسب مدال طلای المپیک است


دارنده مدال طلای یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا گفت: هدف اصلی من کسب سهمیه المپیک و رسیدن به این رویداد بزرگ برای کسب خوش‌رنگ ترین مدال است، به همین دلیل با تمام توانم پا به میدان یونیورسیاد گذاشتم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو و به نقل از ایسنا، میرهاشم حسینی پس از کسب مدال طلای یونیورسیاد دانشجویان جهان، اظهار کرد: از آنجا که فدراسیون جهانی ۲۰ امتیاز کسب سهمیه المپیک برای کسب مدال طلا برای این مسابقات در نظر گرفته بود، بسیاری از چهره‌های مطرح جهان در این مسابقات حاضر شدند که همین امر باعث افزایش بیش از پیش سطح کیفی این دوره از رقابت‌ها بود.

نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم ایران افزود: هدف اصلی من کسب سهمیه المپیک و رسیدن به این رویداد بزرگ برای کسب خوشرنگ ترین مدال است، به همین دلیل با تمام توانم پا به میدان یونیورسیاد گذاشتم تا بتوانم با کسب مدال طلا، ۲۰ امتیاز دیگر در راه کسب سهمیه المپیک بگیرم. خدا را شکر به هدفم رسیدم و توانستم در ارتقای جایگاه کاروان ورزشی ایران در جدول رده بندی نیز موثر باشم.

دارنده مدال طلای یونیورسیاد ۲۰۱۹ با بیان اینکه رقیب بلژیکی او در دیدار فینال از چهره‌های شناخته شده این وزن بود، گفت: حریف بلژیکی در این مسابقات نیز در رده رنکینگ یک بود و من در رنکینگ دو حضور داشتم اما با نتیجه ۲۰ بر ۳ این حریف را شکست دادم و یا حریف کروات من نیز از جمله رقبای قدرتمند در این مسابقات بود که توانستم با اختلاف بالا برابر او پیروز شوم و خدا را شکر همه رقبایم را با بیش از ۱۵ امتیاز اختلاف از پیش رو برداشتم.

حسینی که چندی پیش نیز در گرند پری رم با اقتدار به عنوان قهرمانی رسیده بود، در پایان گفت:برای شاد کردن دل مردم، خانواده ام و مربیان با تمام وجود در هر رویدادی می جنگم و کم نمی‌گذارم تا در نهایت به هدفم که طلای المپیک است برسم. از مردم می‌خواهم ما را دعا کنند تا بتوانیم به موفقیت‌های بزرگی برسیم.
تاريخ:چهارشنبه 19 تير 1398 - 10:51