رجبی: المپیک برای من تمام نشده/به آینده خیلی خوشبین هستم


قهرمان بازی های آسیایی گفت: هنوز هیچ چیز برای من تمام نشده و برای رسیدن به المپیک ۲۰۲۰ تلاش می‌کنم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو و به نقل از میزان، سعید رجبی در خصوص اینکه چرا در رقابت‌های دانشجویان جهان غیبت دارد، اظهار داشت: مسئولان برگزاری این رقابت‌ها به تمام کشورها اعلام کرد که وزن یک و ۸ در این رقابت‌ها وجود ندارد و متاسفانه به این دلیل نتوانستم در این مسابقات شرکت کنم. خیلی دوست داشتم در ایتالیا نتیجه خوبی کسب کنم، اما قسمت نشد.

وی در واکنش به این سوال که چرا از حضور در انتخابی نهایی تیم ملی پیش از رقابت‌های جهانی انصراف داد، تصریح کرد: در رقابت‌های کیش حدود ۱۰ کیلو وزن کم کردم و اصلا نمی‌توانستم مثل همیشه مبارزه کنم و دیدم اگر همینطور به وزن کم کردن ادامه دهم، دیگر جانی در بدنم نمی‌ماند که مبارزه کنم و به همین دلیل با مشورت کادرفنی از حضور در رقابت‌های انتخابی انصراف دادم.

ملی‌پوش تکواندو در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد پس از بازی‌های آسیایی افت کرده است، گفت: افت نکردم؛ به علت مصدومیت شدید انگشت دستم در چند رقابت شرکت نکردم و بعد از آن هم که مشکلاتی مثل کاهش وزن و ... وجود داشت، اما امیدوارم با کمک کادرفنی تیم ملی بتوانم دوباره همان سعید همیشگی شوم.

رجبی با اشاره به اینکه هنوز به المپیک فکر می‌کند، افزود: ما در سنگین وزن سهمیه المپیک کسب نکردیم و امکان دارد کار برای کسب سهمیه به رقابت‌های قاره‌ای بکشد. هنوز هیچ چیز برای من تمام نشده و امیدوارم در اردو‌های تیم ملی به قدری خوب کار کنم که برای حضور در رقابت‌های قاره‌ای انتخاب شده و یکی از المپیکی‌های ۲۰۲۰ باشم.

رجبی در پایان خاطرنشان کرد: به آینده خیلی خوشبین هستم و تصمیم دارم برای رسیدن به المپیک هرکاری از دستم بر می‌آید را انجام دهم.

مطمئن باشید دیگر وزن کم نمی‌کنم تا در سنگین وزن بتوانم نظر کادرفنی تیم ملی را جلب کرده و بهترین عملکرد را داشته باشم.
تاريخ:چهارشنبه 19 تير 1398 - 13:44