بسحاق: بهترین‌های تکواندوی جهان در ایتالیا حضور دارند/ تکواندو در یونیورسیاد بازهم مدال می‌گیرد


مربی تیم تکواندوی دانشجویان گفت: سطح مسابقات در رویدادهای قبل از المپیک بسیار بالاست و در یونیورسیاد نیز بهترین‌های جهان شرکت کردند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو و به نقل از تسنیم، علی محمد بسحاق، مربی تیم تکواندوی دانشجویان کشورمان در خصوص عملکرد تکواندوکاران در سی‌امین دوره یونیورسیاد، اظهار داشت: مسابقات یونیورسیاد قبل از المپیک برگزار می‌شود و 20 امتیاز المپیک دارد و همه تیم‌ها با قدرت و توان کامل شرکت کردند.

وی در ادامه افزود: میرهاشم‌حسینی با 5 پیروزی و با اقتدار به مقام قهرمانی این مسابقات دست‌پیدا کرد. در ادامه آرمین هادی‌پور با شکست تمام حریفانش دومین مدال طلای تکواندو در این مسابقات را به دست آورد. امیدوارم در ادامه نیز باز هم شاهد مدال‌آوری بچه‌ها باشیم‌.

مربی تیم تکواندوی دانشجویان کشورمان در خصوص شناخت از رقبا گفت: اکثر تکواندوکارانی که در این مسابقات حضور دارند پیش از این بارها با آنها مبارزه کردیم و عنوان‌دار جهان و قاره‌ای هستند. خوشبختانه در این دوره از مسابقات تا اینجای کار باز هم توانستیم این حریفان را شکست دهیم.

وی در پایان یادآور شد: ما هنوز در سه وزن نماینده داریم و شانس کسب مدال در بخش انفرادی را داریم. در ادامه نیز مسابقات تیمی برگزار خواهد شد که به ایستادن روی سکو در این بخش نیز امیدواریم.
تاريخ:پنجشنبه 20 تير 1398 - 16:31