اوج جوانگرایی در فدراسیون تکواندو/ دبیرجدید کیست؟


با پیوستن مسعود امینی به شهرداری اهواز، سوالی فکر جامعه تکواندو را به خود مشغول کرد. دبیر جدید فدراسیون کیست؟

به گزارش سایت هواداران تکواندو؛ پس از اینکه مسعود امینی سرپرست اسبق دبیری فدراسیون از سوی شهردار اهواز به عنوان معاون و رییس سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری اهواز حکم گرفت سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان در اقدامی شجاعانه دبیری جوان، تحصیلکرده و از خانواده تکواندو را به سمت سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو منصوب کرد و نشان داد که هنوز برای تکواندو برنامه دارد.

مجید نیری متولد ۱۳۶۴ و دان ۶ می باشد. او مربی بین المللی است و اولین حضور جدی اش در مربیگری به سال ۱۳۹۱ برمیگردد که همراه تیم تهران قهرمان مسابقات کشوری پومسه شد. نیری در سال ۲۰۱۴ نیز به عنوان مربی بدنساز تیم ملی پومسه انتخاب شد. در آن سال تیم ملی قهرمان قاره کهن شد.

نیری دانشجوی مقطع دکتری مدیریت ورزشی بوده، مدرس دانشگاه و دبیر آموزش و پرورش تهران نیز می باشد.

همکاری وی با فدراسیون تکواندو به سال ۱۳۹۴ بر میگردد که مسئولیت سرپرستی کمیته تحقیقات و پژوهش فدراسیون به وی سپرده شد. پس از آن در برهه ای دبیر استاد محمدامین نامجو در کمیته آموزش بود و با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، از آذر ۱۳۹۷ سرپرست کمیته آموزش فدراسیون شد.

فدراسیون تکواندو به عنوان یکی از پرطرفدارترین و افتخارآفرین ترین فدراسیون های ورزشی همیشه مورد توجه بوده است‌. بدیهی است که دبیری این فدراسیون جایگاه حساسی است بعلاوه اینکه نیری جوان، جاپای بزرگانی چون ابراهیمی، ذوالقدر، صیاد، احسنی فروز و امینی گذاشته است و از وی انتظار می رود با تلفیق تدبیر و انرژی جوانی خود قدم های سازنده ای در اعتلای تکواندو کشور بردارد‌.

امید است این مدیر جوان با بهره مندی از تجربه بزرگان و پیشکسوتان تکواندو و بکارگیری علوم روز مدیریت ورزشی در انجام وظیفه خطیر دبیری فدراسیون موفق باشد.
تاريخ:چهارشنبه 23 مرداد 1398 - 09:18