خلیفه: بار دیگر ثابت می‌کنیم حاضری‌خور نیستیم/ انگیزه بازیکنان ما بالا است


سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد گفت: قطعا جدایی میرهاشم حسینی و رجبی به ما لطمه می‌زند، اما بار دیگر ثابت می‌کنیم باشگاه سازنده هستیم و حاضری‌خور نیستیم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو و به نقل از تسنیم، نعمت خلیفه در خصوص عملکرد تیم تکواندو دانشگاه آزاد در آغاز فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به جدایی برخی بازیکنان ملی‌پوش باید روی بازیکنان جوان سرمایه گذاری می‌کردیم. خدا را شکر با وجود این شرایط در دو هفته ابتدایی مقابل پالایش نفت آبادان و کانون مهاجر به برتری رسیدیم و باید تمرکز خود را برای هفته‌های آینده بگذاریم.

وی در خصوص اینکه جدایی میرهاشم حسینی و سعید رجبی به دانشگاه آزاد لطمه نخواهد زد، گفت: قطعا این موضوع به تیم ما لطمه می‌زند، اما خوشبختانه بزرگترین افتخار دانشگاه آزاد ساختن همه بازیکنانش است. حسینی و رجبی از نوجوانان پیش ما بودند، اما طبیعی بود با توجه به اینکه شرایط مالی ما خوب نبود نتوانیم این بازیکنان را حفظ کنیم. این جدایی قطعا روی عملکرد ما تاثیرگذار خواهد بود، چرا که میرهاشم حسینی در حال حاضر نفر اول دنیا است و سعید رجبی نیز شرایط بسیار خوبی دارد.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: برنامه ما امسال حضور در لیگ برتر تکواندو و بازیکن‌سازی است. تیم ما پوست اندازی کرده است و تعدادی بازیکن را از تیم نوجوانان خود به تیم اصلی تزریق کردیم و در حال برنامه‌ریزی روی آنها هستیم. امیدوارم با این شرایط امسال نیز بتوانیم نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

خلیفه در پاسخ به این سوال که با این شرایط نباید از دانشگاه آزاد توقع حضور در جمع مدعیان را داشت، گفت: قطعا تلاش خود را خواهیم کرد و اینگونه نیست که با جدایی 3، 4 بازیکن تلاش خود را انجام ندهیم، اما واقعیت قضیه این است که در حال حاضر 95% ملی‌پوشان در یک تیم جمع شدند و دست بقیه تیم‌ها تقریبا خالی است. با توجه به شرایط اقتصادی هر تیمی پول بیشتری داشته باشد، مفت چنگ و ناز شصتش که بتواند بازیکن بهتری را جذب کند.

وی ادامه داد: با همه این شرایط ما نیز تیم دست و پا بسته‌ای نیستم و همچنان دانشگاه آزاد هستیم و ناامید نخواهد بود. تیم شهرداری ورامین با توجه به بازیکنی که جذب کرده است می‌تواند همزمان 3 تیم پرقدرت‌تر از تمام لیگ داشته باشد.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد در خصوص اینکه جوانان این تیم می‌تواند ستاره‌های سالیان آینده تکواندو ایران باشند، گفت: شک نکنید که این اتفاق خواهد افتاد. همانطور که گفتم بزرگترین افتخار ما این بوده است که هیچ وقت هیچ بازیکنی ملی‌پوشی را جذب نکردیم و ملی‌پوشان را ساختیم. آرمین هادی‌پور اگر در حال حاضر ملی‌پوش شده است این اتفاق در تیم دانشگاه آزاد برای او افتاده است. میرهاشم حسینی و سعید رجبی نیز چنین شرایطی داشتند.

خلیفه خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیز بازیکنان جویای نام ما انگیزه بالایی برای خودنمایی دارند، اما طبیعی است که میرهاشم حسینی برند و یکی از بهترین‌های دنیا است و تیم شهرداری ورامین یک لقمه حاضر و آماده تحویل گرفته است. ما مثل باشگاه‌های کن و پاس قوامین همیشه باشگاه سازنده‌ای بودیم و از حاصل دسترنج خود استفاده کردیم. شک نکنید دانشگاه آزاد چهره‌های جدید را به لیگ معرفی خواهد کرد و این روند بازیکن‌سازی همچنان ادامه خواهد داشت و بار دیگر ثابت می‌کنیم که حاضری‌خور نیستیم و خودمان می‌سازیم و استفاده می‌کنیم.
تاريخ:چهارشنبه 17 مهر 1398 - 11:10