علی‌نژاد: مشکلی نبوده که کیمیا علیزاده بخواهد از ایران برود


سرپرست معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: بحث یا مشکلی نبوده که علیزاده بخواهد از ایران برود و برای کشوری غیر از ایران مبارزه کند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، مهدی علی‌نژاد درباره موضوع مهاجرت کیمیا علیزاده تنها مدال‌آور ورزش بانوان ایران در ادوار المپیک، اظهار کرد: ما هم این خبر را شنیدیم. پیگیری‌های فدراسیون تکواندو هنوز به این جمع بندی نرسیده که خانم علیزاده قصد دارد برای کشور دیگری مبارزه کند. نکته‌ای که وجود دارد این است که وی یکی از سرمایه‌های بزرگ ورزش ایران است. انصافا وزارت ورزش، کمیته المپیک و هم فدراسیون تکواندو در سال های اخیر از قبل از المپیک جوانان 2014 و در زمان آسیب دیدگی‌های وی حمایت‌های خوبی از او داشتند و پاداش‌های خوبی نیز به وی اهدا شد. شرایط خوبی برای او فراهم شد و حتی به عنوان پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های آسیایی نیز انتخاب شد که به علت مصدومیت نتوانست اعزام شود.

سرپرست معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: در ضمن بحث یا مشکلی نبوده که علیزاده بخواهد از ایران برود و برای کشوری غیر از ایران مبارزه کند. موضوعات متفاوتی مانند تفریح یا ادامه تحصیل نیز مطرح شده که انگیزه مسافرت او به خارج از کشور بوده است.

وی ادامه داد: بعید می‌دانم کیمیا علیزاده با وجود سرمایه‌گذاری‌های که برای او در کشور انجام شده و همین‌طور علاقه زیادی که مردم ایران به وی دارند و او نیز این علاقه را به مردم داشته، قصد داشته باشد برای کشور دیگری مبارزه کند. او می‌تواند موفقیت‌های خود را در ایران ادامه دهد. ورزشکاران ما می‌دانند که سرباز ایران هستند و افتخار زمانی برای آن‌ها بدست می‌آید که برای کشور ایران افتخار‌آفرینی کنند.
تاريخ:شنبه 21 دي 1398 - 10:09