دشمن دوست‌نمای تکواندو از غار تنهایی بیرون آمد


اساتید صفحات مجازی که در دنیای حقیقی محلی از اعراب ندارند و این روزها به حدی دچار خودخوری هستند که بدون اندکی تعقل تراوشات ذهنی خود را بازگو می‌کنند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو؛ فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان در روزهای گذشته و در گفت‌وگو با رسانه‌ها یکی از شانس‌های سجاد مردانی برای حضور در المپیک 2020 توکیو را به سرنوشت ورزشکاران روسیه برای حضور در المپیک مرتبط دانست و اعلام کرد که شاید با تعلیق ورزش روسیه، سجاد مردانی شانس اندکی برای حضور در المپیک داشته باشد.
صحبت‌هایی که سریعا با واکنش دشمن دوست‌نمای تکواندو ایران مواجه و فریاد وامصیبتا او را در صفحات مجازی که تنها دلبستگی ایشان به ورزش تکواندو است را به همراه داشت. استاد خسته این روزهای تکواندو ایران در تحلیل مبتکرانه خود از صحبت‌های عسگری این طور برداشت کردند که تکواندو ایران به حدی ضعیف شده است که بعد از کسب سهمیه میرهاشم حسینی به خاطر مصدومیت تکواندوکار اردنی، حالا دست به دعا برداشته است که ورزشکاران روسیه المپیک را از دست داده و مردانی نیز مانند حسینی با خوش شانسی المپیکی شود.

اظهاراتی که با خواندن آنها به خوبی مشخص است که هیچ نشانه تعلق خاطری نه تنها به تکواندو بلکه به ورزشکاران و در نهایت کشورمان دیده نمی‌شود و تنها ماهیت آن مشخص کردن چهره واقعی دوستان است که تلاش می‌کنند چهره واقعی خود را پشت نقاب پنهان کنند.

شاید دلیل این کار هم حضور برخی از این دوست‌نماها در کشورهای خارجی و دست و پا زدن برای ماندن در آنجا است.
اساتید صفحات مجازی که در دنیای حقیقی محلی از اعراب ندارند و این روزها به حدی دچار خودخوری هستند که بدون اندکی تعقل تراوشات ذهنی خود را بازگو می‌کنند و به خیال خود از یکی از کشف‌های بزرگ قرن را انجام دادند.

این دشمن دوست نمای تکواندو ایران که از خوش شانسی حسینی برای کسب سهمیه المپیک صحبت می‌کند، چرا در مکاشفه‌های خود به بدشانسی و کارشکنی‌هایی که در حد میرهاشم در مسابقات جهانی شد هیچ اشاره‌ای نمی‌کند و مصدومیت احمد اوبوغاش را تنها دلیل کسب سهمیه میرهاشم می‌داند. به نظر می‌رسد ایشان یادشان رفته است که اگر حسینی تنها روادید مسابقات جهانی را کسب و در این مسابقات ثبت‌نام و تنها یک پیروزی کسب کرده بود خیلی زودتر از اینها المپیکی شده بود تا عصبانیت زودتر ایشان را رقم بزند.

هنوز فراموش نکردیم که چهار سال پیش مصدومیت بهنام اسبقی باعث شد تا ایران تنها کشور 4 سهمیه‌ای المپیک ریو 2016 نباشد. اتفاقی که به نظر می‌رسد در مکاشفات ایشان هیچ اثری از آنها دیده نشده است و مانند بسیاری دیگر از اتفاقاتی که به ضررشان است با خواب غفلت آنها همراه بوده است.

خیلی راه دور نرویم و به ایشان که حافظه تاریخی ضعیفی در مرور اتفاقات دارند، یک بار دیگر یادآوری می‌کنیم که اگر ناداوری تورنمنت‌های بین‌المللی در حق مردانی نبود، در حال حاضر کاپیتان توانایی کشورمان بعد از کسب مدال‌های متعدد در مسیر کسب سهمیه توکیو، موفق به حضور در دومین المپیک زندگی‌اش شده بود. اتفاقی که البته برخلاف حسرت تمام جامعه تکواندو با خوشحالی شما همراه بود و این مجال را در اختیارات گذشت تا از غار تنهایی بیرون آمده و اظهار فضل کنید.

حالا نیز به این این دوست عزیز پیشنهاد می‌کنیم به جای صرف وقت خود در فضای مجازی با سفر به کشور روسیه تمام تلاش خود را انجام بدهند تا مقامات ورزش این کشور را مجاب کنند تا ورزشکاران آنها در توکیو زیر پرچم کمیته ملی المپیک مبارزه کنند تا خدایی نکرده این اتفاق منجر به حضور مردانی در المپیک توکیو نشود.

تاريخ:شنبه 5 بهمن 1398 - 08:50