حمله به سوی ششمین قهرمانی در آسیا


ششمین دوره رقابت‌های پاراتکواندو آسیا در بیروت برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، رقابت‌های پاراتکواندو، پومسه و تکواندو قهرمانی آسیا از روز 12 اسفندماه به مدت 5 روز در بیروت لبنان برگزار خواهد شد و در نخستین روز برگزاری مسابقات، ششمین دوره رقابت‌های پاراتکواندو آسیا برگزار خواهد شد.

بر همین اساس در روزهای گذشته از سوی پیام خانلرخانی، سرمربی تیم ملی پاراتکواندو کشورمان ترکیب 5 نفره ملی‌پوشان برای حضور در رویداد معتبر آسیایی اعلام شد. مهدی پوررهنما، اصغر عزیزی، حامد حق شناس، سعید صادقیان پور و مهدی بهرامی آذر، ملی‌پوشان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا هستند که برای کسب ششمین عنوان قهرمانی خود به روی شیاپ‌چانگ خواهند رفت.ماموریتی که با توجه به حضور کشورهای میهمان از قاره‌های دیگر در این مسابقات، کار بسیار سخت و دشواری خواهد بود و در صورت اتفاق دستاورد بزرگی برای شاگردان خانلرخانی خواهد بود.

در ترکیب تیم کشورمان مانند پنج دوره گذشته این مسابقات، مهدی پوررهنما و سعید صادقیان‌پور حضور دارند که در این مسابقات در تلاش برای تاریخ‌سازی و کسب ششمین مدال طلای خود خواهند بود. اصغر عزیزی دیگر ملی‌پوش باتجربه کشورمان است که در 5 دوره گذشته این مسابقات موفق به کسب مدال از رویداد آسیایی شده است. عزیزی با کسب سه مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز در کارنامه خود، در بیروت به دنبال تداوم روند موفقیت‌های خود در آسیا و کسب چهارمین مدال طلای خود خواهد بود.

مهدی بهرامی آذر نیز در حالی در این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارد که پیش از این سه دوره مسابقات آسیایی را تجربه و موفق به کسب یک مدال طلا و 2 نقره از این مسابقات شده است. بهرامی آذر در این دوره از مسابقات نیز این فرصت را خواهد داشت که روند کسب مدال خود از مسابقات آسیایی را تداوم و برای خوشرنگ‌ترین مدال این مسابقات تلاش کند.

حامد حق‌شناس کم تجربه‌ترین ملی‌پوش کشورمان است که پیش از این تنها در یک دوره و در چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا فرصت همراهی تیم کشورمان را داشته است و در تک حضور خود نیز به مدال طلای این مسابقات در ویتنام رسیده است.

پیام خانلرخانی سرمربی جوان و پرافتخار تیم کشورمان نیز برای چهارمین دوره متوالی هدایت تیم ملی کشورمان را برعهده دارد و به دنبال کسب چهارمین عنوان قهرمان خود با تیم پاراتکواندو کشورمان خواهد بود.
تاريخ:شنبه 19 بهمن 1398 - 11:36