پولادگر: بیش از 14 هزار نفر به صورت غیر حضوری در آزمون ارتقا کمربند شرکت کردند/ کار بزرگی صورت گرفت


رئیس فدراسیون تکواندو گفت: به صورت غیر حضوری و با ارسال فیلم‌های ویدیویی شرایط را برای برگزاری آزمون غیرحضوری فراهم کردیم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، سیدمحمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو در خصوص ارائه خدمات فدراسیون در روزهای کرونایی اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات به جامعه بزرگ تکواندو دراین شرایط، آزمون بزرگ پایان سال را نزدیک به 16 هزار نفردر آن ثبت‌نام کرده بودند به صورت غیر حضوری برگزار کردیم. ما در یک اقدام ویژه هم با برگزاری آزمون دین خود را به خانواده این رشته ادا کردیم و هم شرایطی را فراهم کردیم تا بچه‌ها در این شرایط، کانون گرم خانواده را ترک نکنند و گرفتار ویروس خطرناک نشوند.
وی گفت: به صورت غیر حضوری و با ارسال فیلم‌های ویدیویی شرایط را برای برگزاری آزمون غیرحضوری فراهم کردیم. تا به امروز نزدیک به 14 هزار نفر در آزمون شرکت کردند و امیدوارم تا زمان باقی مانده سایر ثیت‌نام کنندگان نیز در آزمون شرکت کنند. توانستیم با این ابتکار شرایطی را ایجاد کنیم تا بچه‌ها از ارتقا کمربند عقب نیفتند و بتوانند در آزمون‌ها شرکت کنند.
رئیس فدراسیون تکواندو افزود: در شرایط فعلی ممتحنین نیز در محیط امن منزل در حال بازبینی فیلم‌های ویدیوئی آزمون هستند. نتیجه آزمون را نیز به امید خدا تا پایان 28 اسفندماه که روز پایان کاری سال جاری است به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون خواهیم رساند.
تاريخ:دوشنبه 26 اسفند 1398 - 18:45