کار بزرگ فدراسیون تکواندو با پویش "دست‌های خدایی "


فدراسیون و جامعه تکواندو کشورمان نیز همانند همیشه که در مشکلات و شرایط سخت دوشادوش مردم حضور داشته است، این بار با همکاری 31 هیئت استانی خود با راه‌اندازی «دست‌های خدایی» در تدارک کمک و جمع‌آوری کمک‌های انسان دوستانه است.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، شیوع و انتشار ویروس کرونا در ماه‌های گذشته باعث مشکلات بسیاری برای مردم دنیا و همینطور ایران شده است. محدود شدن فعالیت‌های اقتصادی و کسب و کار و تعطیلی برخی مشاغل مشکلات بسیاری برای برخی از هموطنان عزیزمان به وجود آورده شده است.
اتفاقی که باعث همدلی برخی از مردم، خیرین، ورزشکاران و چهره‌های فرهنگی و ورزشی کشورمان شده است تا آنها این بار برای مبارزه به تبعات ویروس کرونا وارد گود شوند و با تلاش در شرایط سخت برای حل مشکلات مردم آستین همت بالا بزنند.
موضوعی که رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه‌ای نیز در سخنان خود به مناسب نیمه شعبان به آن اشاره کردند و با اشاره به وجود ویروس منحوس کرونا در ماه مبارک رمضان، خواستار انفاق و کمک به مستمدان و همچنین راه اندازی رزمایش مهربانی برای کمک به هموطنان آسیب دیده در این ماه پربرکت شدند.
فدراسیون و جامعه تکواندو کشورمان نیز همانند همیشه که در مشکلات و شرایط سخت دوشادوش مردم حضور داشته است، این بار با همکاری 31 هیئت استانی خود با راه‌اندازی «دست‌های خدایی» در تدارک کمک و جمع‌آوری کمک‌های انسان دوستانه است.
اقدام بسیار خوب از سوی فدراسیون تکواندو و جامعه این رشته ورزشی تا بار دیگر نشان بدهد تا خانواده تکواندو مانند همیشه به وظایف اجتماعی خود در کشور آگاه است و تمام وظیفه خود را تنها موفقیت‌های ورزشی و حضور در میادین بین‌المللی برای اهتزاز پرچم کشورمان نمی‌داند.
همراهی و حمایت قهرمانان پرآوازه کشورمان از این پوش نیز می‌توانند به بهتر سرانجام رسیدن این اتفاق خداپسندانه کمک و باری از روی دوش هموطنان آسیب دیده کشورمان بردارد. در این شرایط غیر طبیعی وظیفه انسانی همه مردم و هموطنان است تا حواسشان به سایراقشار آسیب دیده باشد تا بار دیگر مردم ایران با موفقیت و سربلندی یک بحران دیگر را نیز پشت سر بگذارند.
بحرانی که در حال حاضر باعث آسیب بسیاری از کشورهای پرقدرت جهان نیز شده است و عملا آنها را چالش مواجه کرده است. چالشی که می‌تواند در ایران با تلاش‌های مردم در رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی از سوی مردم، فداکاری و از جان گذشتگی کادر درمان و پزشکی کشورمان و پویش‌های انسان دوستانه و همدلانه مردم، خیرین، ورزشکاران، هنرمندان و شخصیت‌های برجسته کشورمان در ایران هر چه زودتر به پایان برسد و بار دیگر شاهد موفقیت بزرگ دیگری برای کشورعزیزمان باشیم.
تاريخ:شنبه 13 ارديبهشت 1399 - 10:11