اردوی تیم نوجوانان برگزار می‌شود؟


طبق تقویم فدراسیون جهانی تکواندو مسابقات جهانی نوجوانان به میزبانی بلغارستان مهرماه برگزار می شود.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، طبق تقویم فدراسیون جهانی تکواندو مسابقات جهانی نوجوانان به میزبانی بلغارستان مهرماه برگزار می شود. نزدیک ترین رویداد بین المللی که در حال حاضر در برنامه های ""wt" جای گرفته است.
مسابقاتی که تیم های دختران و پسران ایران همواره در آن موفق عمل کرده اند ومدال های زیادی را به نام خود زده اند.
مسابقاتی که از دل آن تکواندوکارانی بیرون آمده است که حالا در میادین بزرگ افتخارآفرینی می کنند.
به طورحتم این موفقیت ها می تواند تداوم داشته باشد و محصور در گذشته نخواهد بود.
اما رسیدن به این موفقیت نیازبه تمرین و آماده سازی دارد.
این در حالی است که فعلا درهای اردوها بسته است و سکوت میهمان شیاپ چانگ های خانه تکواندوست. هوگوپوشان نوجوان تنها سه ماه و چند روز برای حضور در رقابت های جهانی فرصت دارند و این در حالی است که حضور در اردوها و تمرین و رقص پا این روزها برای تکواندوکاران به یک حسرت تبدیل شده است. حسرت بازگشایی اردوها و آغاز تمرینات گروهی زیر نظر کادرفنی.
در شرایطی که مسئولان فدراسیون و مربیان تیم های ملی بارها و بارها پیگیر بازگشایی اردوها بودند. فدراسیون حتی برای این که خیال ستاد مبارزه با کرونا در ورزش را نیز راحت کند آیین نامه بهداشتی را دراین خصوص تنظیم کرد اما در نهایت نتوانست رضایت آنها را جلب کند. حالا مربیان نگران افت بدنی بازیکنان هستند. بازیکنانی که ماه‌هاست خانه نشین شده‌اند و به صورت مجازی تمرینات خود را پیگیری می کنند. البته این نگرانی تنها محدود به بازیکنان المپیکی نیست. نوجوانان مسابقات جهانی را در پیش دارند و حتی ترکیب این تیم نیز نهایی نشده است و این دشواری کار را برای کادرفنی نوجوانان دو چندان می‌کند.
با این وجود هنوز درها بسته است و سالن تمرین ملی پوشان خاک می خورد.
با این شرایط به نظر می رسد تکرار قهرمانی کار چندان آسانی نباشد.

"تیم ملی نوجوانان ایران در بخش پسران و در رقابت های جهانی 2018 تونس با کسب 7 طلا و 2 برنز عنوان قهرمانی را به دست آوردند. تیم دختران نیز با کسب تک مدال برنز به کار خود پایان داد."
تاريخ:دوشنبه 26 خرداد 1399 - 09:57