با سعه صدر و آرامش، مشکلات برطرف خواهد شد


تنها راه برون رفت از وضعیت فعلی حفظ آرامش، تلاش برای محافظت از سلامتی جسم و روح و همدوستی خواهد بود تا به زودی زود و با کشف واکسن بیماری شاهد بازگشت آرامش به کره زمین و کشورمان باشیم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، در ماه‌های اخیر و به واسطه ممنوعیت فعالیت‌های ورزشی رشته‌های انفرادی شاهد اعتراضاتی از سوی ملی‌پوشان رشته‌های مختلف و به خصوص تکواندو نسبت به شرایط تمرینی و مسائل و مشکلات مالی بودیم. اتفاقی که با توجه به فشار مسئولیت روی این نفرات و استرس دوری از تمرینات تا حدود زیادی طبیعی است و تنها مختص به رشته تکواندو نیز نبوده است.

در این مدت عدم نامشخص بودن شرایط تمرینی و دوری طولانی مدت از تمرینات برای ملی‌پوشان رشته‌های کشتی، کاراته، تکواندو و برخی رشته‌های حسابی خسته کننده و آزار دهنده بوده است و باعث وارد شدن ضربات روحی به قهرمانان کشورمان شده است. اینکه رقبای ورزشکاران کشورمان نیز در هفته‌های اخیر رفته رفته تمرینات خود را آغاز کردند، نگرانی ملی‌پوشان و کادرفنی رشته‌های پرامید ورزش کشور را بیشتر افزایش داده است.

از طرفی مسئولان ورزش کشور نیز به واسطه شرایط خاصی کرونا و دغدغه‌های کشور، این روزها به شکل خستگی ناپذیر در بررسی شرایط کشور و صدور آغاز مجوز فعالیت های برخی رشته‌های ورزشی دیگر هستند و علاوه بر تصمیمات مدیریتی، حسابی روی حفظ سلامت ورزشکاران کشور تاکید دارند. موضوعی که باعث شد قطع ارتباط انها با ملی‌پوشان شده است و سوتفاهاماتی را فراهم کرده است.
ارتباط خوب مسئولان ورزش کشور با ورزشکاران در سال گذشته و بازدیدهای مدوام آنها از اردوهای تیم ملی و ارتباط تنگانگ با ورزشکاران برای فراهم کردن بهترین شرایط جهت کسب سهمیه المپیک، باعث بالا رفتن سطح توقعات ورزشکاران از مسئولان و رقم خوردن سوتفاهمات شده است.

سوتفاهماتی که با درایت مسئولان ورزش کشور به راحتی قابل حل خواهد بود و در روزهای و هفته‌های آینده با برقراری تماس با نفرات المپیکی کشور و شنیدن صحبت‌ها و درد و دل‌های آنها مجددا تبدیل به یک همبستگی ملی برای رقم زدن بهترین دستاورد برای مردم و ورزش کشورمان خواهد شد.

ضمن اینکه ملی‌پوشان ورزش کشورمان نیز باید سعه صدر خود را در این روزهای سخت بالاتر برده و تلاش داشته باشند مانند همیشه از این بزنگاه نیز با سربلندی خارج شوند. مشکلات و مصائب بیماری کرونا این روزه گریبانگیر خیل عظیمی از هموطنان شده است و فشار زیادی را نه تنها به مردم ایران بلکه به بسیاری از مردمان دنیا وارده کرده است. در این میان تنها راه برون رفت از وضعیت فعلی حفظ آرامش، تلاش برای محافظت از سلامتی جسم و روح و همدوستی خواهد بود تا به زودی زود و با کشف واکسن بیماری شاهد بازگشت آرامش به کره زمین و کشورمان باشیم.
تاريخ:شنبه 31 خرداد 1399 - 09:17