افتخار و برگ زرین دیگری برای فدراسیون؛ تکواندو در زمره سه فدراسیون برتر ایران


علی‌نژاد که به خوبی مشخص بود از عملکرد خانواده تکواندو در سالیان اخیر راضی است، بارها و بارها از مسئولان فدراسیون تکواندو و خانواده این رشته تقدیر کرد و از این فدراسیون به عنوان یکی از موفق‌ترین فدراسیون‌های ورز ایران نام برد.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، مجموع عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو جهت بررسی عملکرد و صورت‌‌های مالی سال 98 روز سه‌شنبه 18 شهریور ماه به صورت آنلاین در سال استاد سلمان فارسی کمیته ملی المپیک برگزار شد.
در این مجمع مهدی علی‌نژاد معاون ورزش قهرمانی و توسعه ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ضمن تبریک کسب عنوان فدراسیون برتر جهان از سوی فدراسیون تکواندو، کسب این عنوان را افتخار بزرگی برای ورزش و تکواندو ایران دانست. علی‌نژاد که به خوبی مشخص بود از عملکرد خانواده تکواندو در سالیان اخیر راضی است، بارها و بارها از مسئولان فدراسیون تکواندو و خانواده این رشته تقدیر کرد و از این فدراسیون به عنوان یکی از موفق‌ترین فدراسیون‌های ورز ایران نام برد.

معاون ورزشی قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه فدراسیون تکواندو را یکی از سه فدراسیون برتر ورزش کشور ایران در سال 98 دانست و اعتقاد داشت فدراسیون تکواندو با بهترین استاندارد بین‌المللی جهانی اداره می‌شود.
مطرح شدن این صحبت‌ها از زبان یکی از مدیران موفق و جوان ورزش کشور که خود منشا تحولات اساسی و رسیدن ووشو ایران به جایگاه فعلی خود در جهان است، برای خانواده و مسئولان رشته تکواندو بسیار خوشحال کننده و مسرت بخش است.
در مجمع فدراسیون تکواندو به خوبی مشخص بود که علی‌نژاد به عنوان یکی از اصلی‌ترین مسئولان ورزش کشور به خوبی تحولات رشته تکواندو را دنبال می‌کند و در تمام زمینه‌ها فدراسیون تکواندو را یکی از موفق‌ترین فدراسیون‌ها ایران می‌داند. موضوعی که او در رونمایی از اپلیکیشن تخصصی فدراسیون تکواندو نیز به آن تاکید کرد و فدراسیون تکواندو را الگوی بسیار خوبی در تمامی زمینه‌ها برای سایر فدراسیون‌ها دانست.

اینکه تلاش‌های مدیریتی مجموعه فدراسیون تکواندو و خانواده بزرگ قهرمانان، ورزشکاران، مربیان، پیشکسوتان و هیئت‌های تکواندو سراسر کشور از چشم مسئولان ورزش کشور دور نمانده است، افتخار و برگ زرینی برای خانواده بزرگ تکواندو کشورمان است. تکواندویی که مقامات وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک بارها از آن به عنوان یکی از امیدهای ورزش کشور برای افتخارآفرینی در میادین آسیای، جهانی و مهمتر از همه رویداد معتبر المپیک و پارالمپیک توکیو اسم بردند و از چشم انتظاری برای درخشش تکواندو در المپیک یاد کردند.
موضوعی که برای اتفاق آن باید حمایت مقامات ورزشی کشور در بحث مسائل مالی و امکانات از فدراسیون تکواندو را به دنبال داشته باشد تا در فاصله یک سال تا رویداد المپیک شاهد اجرایی شدن برنامه‌های فدراسیون و کادرفنی باشیم. اتفاقی که اگر رخ بدهد باعث خواهد شد تا ملی‌پوشان کشورمان بدون دغدغه تنها به آماده‌سازی خود فکر کنند و برای کسب افتخار بزرگ دیگری برای ورزش کشور تلاش کنند.
تاريخ:پنجشنبه 20 شهريور 1399 - 12:37