ذوالقدری در قامت مربی و بازیکن در رقابت‌های اروپا


بازیکنانی که روزگاری برای پوشیدن پیراهن تیم ملی تکواندوی ایران بایکدیگر به رقابت می‌پرداختند امروز در کسوت مربی تاکتیک و اندیشه‌ای را در میدان رقابت‌های بین المللی به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، فرزاد ذوالقدری ملی‌پوش اسبق تیم ملی تکواندو کشورمان هدایت تیم ملی بلغارستان را برعهده گرفت.
این در حالی است که پیش از این عنوان شده بود ذوالقدری در مسابقات انتخابی المپیک برای کسب سهمیه حضور در بازی‌های توکیو ۲۰۲۱ تلاش می کند.
فرزاد ذوالقدری که شانسی برای حضور در تیم ملی تکواندوی ایران نداشت اواخر سال ۱۳۹۸ برای حضور در تیم ملی بلغارستان راهی صوفیه شده بود.
حالا او در قامت بازیکن و مربی برای تکواندوی بلغارستان تلاش می کند.
این در حالی که چندی پیش نیزعلیرضا نصر آزادانی به عنوان سرمربی تیم ملی بلژیک معرفی شد. او به همراه تیم ملی بلژیک درمسابقات کسب سهمیه المپیک قاره اروپا شرکت می کند.
با تصمیم اتحادیه تکواندو اروپا بلغارستان طی روزهای ۳۰ و ۳۱ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۱ و ۱۲ بهمن ماه) در شهر صوفیه میزبان رقابتهای انتخابی المپیک در قاره اروپاست.

حال باید دید بازیکنانی که روزگاری برای پوشیدن پیراهن تیم ملی تکواندوی ایران بایکدیگر به رقابت می پرداختند امروز در کسوت مربی چه تاکتیک و اندیشه‌ای را در میدان رقابت به نمایش می گذارند.
اتفاق مبارکی که برای بازیکنان بازنشسته کشورمان رخ داده است. تکواندوکارانی که حالا سفیران ترویج سبک و سیاق تکواندوی ایرانی در دنیا شده اند. به طور حتم در آینده ای نزدیک مشتریان مربیان ایرانی در بین تیم‌های خارجی افزایش خواهد یافت.
تاريخ:سه شنبه 22 مهر 1399 - 21:18