بدنساز تیم ملی بازنده بزرگ


آقای بدنساز "نیک" می داند که مشکل ایجاد شده میان ساعی و بابایی به طور حتم حل می‌شود، اما می‌توان مطمئن بود کسی رفتار بدنساز تیم ملی در داستانی که هیچ ارتباطی به وی نداشت را فراموش نخواهد کرد و لقب بازنده بزرگ را خواهد گرفت.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، به دنبال بی احترامی مدیرفنی تیم فرمانیه به دبیرسازمان لیگ تکواندو که در نهایت منجر به محرومیت یک ساله هادی ساعی مدیرفنی فرمانیه از حضور در سالن برگزاری رقابت‌های لیگ برتر تکواندو شد، شاهد واکنش عجیب اینستاگرامی علی‌محمد بسحاق بدنساز تیم ملی تکواندو کشورمان بودیم.

بسحاق در حالی به حکم صادره ورود کرد که به عنوان یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی این موضوع هیچ ارتباطی به وی نداشت و این حق برای هادی ساعی وجود داشت که در صورت اعتراض به حکم صادره از طریق قانونی این موضوع را پیگیری کند. عجیب‌تر از اعتراض بسحاق نوع ادبیات او برای تاختن به فدراسیون تکواندو بود که تعجب بیشترعلاقمندان این رشته را به همراه داشت.

مربی بدنساز تیم ملی تکواندو در حالی به اصطلاح از هادی ساعی حمایت کرد که خودش در سالن حضور داشت و با چشمان خود شاهد رفتار دور از شان یکی از بزرگان تکواندو ایران بود، اما نه تنها این اتفاق را تقبیح یا حتی سکوت نکرد، بلکه با ادبیاتی دور از شان به آن واکنش نشان داد و خود را وارد ماجرایی کرد که به او اصلا ارتباطی نداشت.

بسحاق با این رفتار و واکنش خود چگونه فردا در اردوی تیم ملی به چشمان شاگردان خود نگاه خواهد کرد و با کتمان حقیقتی که حتی خود ساعی نیز آن را در کمیته قضایی فدراسیون پذیرفته است، وجدانی آسوده خواهد داشت. به فرض که بسحاق با توجه به جایگاه ساعی و علاقه جامعه تکواندو و ورزش ایران به او توانست بازخوردهای مثبت و احساسی در فضای مجازی دریافت کند، اما چگونه می‌خواهد ملی‌پوشان، تکواندوکاران حاضر در سالن، مسئولان مسابقات و اشخاص دیگری که در سالن حضور داشتند و ماجرا را از نزدیک نظاره‌گر بودند را پاک کند.

از طرفی اگر واقعا بسحاق اعتقاد دارد که رفتار و برخوردهای فدراسیون تکواندو شبیه رژیم شاهنشاهی است، چرا با این فدراسیون حاضر به همکاری شده است و خود را از این مهلکه بی‌اخلاقی نجات نمی‌دهد و به دنبال پستی متناسب با خصوصیات اخلاقی خود نمی‌رود.

بدنساز تیم ملی به خوبی می‌داند که فرصت همکاری با تیم ملی در حالی نصیب او شده است که بسیاری از مربیان شایسته‌تر از وی برای تصدی این پست هستند. او باید قدر این فرصت را دانسته و مروری بر شرح وظایف خود در تیم ملی داشته و فراموش نکند که وظیفه‌ای فراملی بر عهده دارد.

آقای بدنساز "نیک" می‌داند که مشکل ایجاد شده میان ساعی و بابایی به طور حتم حل می شود، اما می‌توان مطمئن بود کسی رفتار بدنساز تیم ملی در داستانی که هیچ ارتباطی به وی نداشت را فراموش نخواهد کرد و لقب بازنده بزرگ را خواهد گرفت.

با توجه به سرپیچی بسحاق از وظایف ذاتی خود که یکی از آنها ایجاد آرامش در تیم ملی می‌باشد، بایستی سازمان تیم‌های ملی و کمیته قضایی فدراسیون برخورد مناسبی با وی داشته باشند چرا که منافع شخصی و باشگاهی در تیم ملی جایی ندارد.
تاريخ:چهارشنبه 1 بهمن 1399 - 15:11