حسن ذوالقدر مدیر فنی تیم تکواندو بلغارستان شد


سرمربی سابق تیم ملی تکواندو کشورمان با مسئولان فدراسیون تکواندو بلغارستان برای قبول مسئولیت مدیر فنی این تیم به توافق رسید.

به گزارش سایت هواداران تکواندو و به نقل از مهر، حسن ذوالقدر که سال‌ها به عنوان سرمربی تیم ملی، مدیر فنی، رئیس سازمان تیم‌های ملی و دبیر در تکواندو ایران فعالیت می‌کرد، بعد از چهار سال دوری از تکواندو، به عنوان مدیرفنی تیم ملی بلغارستان به عرصه تکواندو بازخواهد گشت.

ذوالقدر که در این مدت در بخش آموزش تکواندو فعالیت می‌کرد، با مسئولان فدراسیون این کشور برای همکاری به عنوان مدیرفنی به توافق رسیده و قرار است پس از حضور «اسلاوی بینف» رئیس فدراسیون تکواندو بلغارستان قرارداد همکاری امضا شود.

حسن ذوالقدر یکی از پرافتخارترین مربیان تکواندو جهان است که سابقه ۱۲ سال هدایت تیم ملی تکواندو ایران، کسب عناوین معتبری چون قهرمانی جام جهانی، نایب قهرمانی‌های متعدد جهان و آسیا و مدال‌های متعددی از بازی‌های المپیک و آسیایی را در کارنامه دارد. وی از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ نیز به عنوان مدیرفنی، دبیر فدراسیون و رئیس سازمان تیم‌های ملی به همکاری خود با فدراسیون تکواندو ادامه داد و پس از آن به آموزش تکواندو روی آورد.

فرزاد ذوالقدر پسر وی سرگروه و سرمربی بلغارستان است و برای حضور در مسابقات کسب سهمیه آماده می‌شود. ضمن اینکه تیم ملی بلغارستان در تهران اردو زده و جمعه اول اسفند هم رئیس فدراسیون این کشور به تهران سفر می‌کند.
تاريخ:يكشنبه 26 بهمن 1399 - 09:44