احمدی: تکواندو ایران همواره در کارهای فرهنگی پیشگام بوده است


معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری تکواندو گفت: در کنار مجموعه کارهای فنی فدراسیون تکواندو، ما شاهد اقدامات موثر و ارزشمند در عرصه های فرهنگی و اجتماعی هستیم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، مرکز نیکوکاری تکواندو با حضور احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، طاهريان نايب رئيس كميته ملی المپيک، برقراری قائم مقام و عسگریان معاون توسعه مشاركت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره)، كوهساري و اسماعیلیان مدیر کل و مدیر هماهنگی شبکه های مردمی و موسسات خیریه، پرپنجي مدير كل كميته امداد امام خميني (ع) استان تهران، پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، ميرجليلي رئيس و شيخ مرادی مديريت امور بانوان سازمان بسيج ورزشكاران، پیشکسوتان، کادرفنی تیم‌های ملی تکواندو مردان و زنان و قهرمانان این رشته امروز (سه‌شنبه – 28 بهمن‌ماه) در فدراسیون تکواندو افتتاح شد.

در ادامه دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: برای من مایه افتخار است که در این مراسم حضور دارم؛ تقدیر و تشکر می‌کنم از ‌مجموعه اقدامات ارزشمند فرهنگی و اجتماعی فدراسیون تکواندو که همراه با افتخارآفرینی‌ها، به اهتزاز در آوردن پرچم ایران در میادین بین‌المللی و کسب سکوهای بسیار ارزشمند در تکواندو جهان، برنامه‌های گسترده‌ای در حوزه فرهنگی ارائه می‌دهد.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش افزود: در کنار مجموعه کارهای فنی فدراسیون تکواندو، ما شاهد اقدامات موثر و ارزشمند در عرصه های فرهنگی و اجتماعی هستیم که واقعا یک الگو برای دیگر فدراسیون‌ها است. ما این مسیر خوب را شاهد هستیم و تکواندو ایران همواره در کارهای فرهنگی پیشگام بوده است.

وی خاطرنشان کرد: ورزش کارنامه درخشانی در حوزه دستگیری از مردم و کمک‌رسانی در موارد مختلف داشته و همواره شاهد همراهی وهمگامی جامعه ورزش بود‌ه‌ایم. اینکه بنای یک‌ کار خیر دائمی در فدراسیون تکواندو گذاشته شده قدم مبارکی است چراکه دیگر این کمک‌ها مقطعی نیست. فدراسیون‌های دیگر باید تکواندو را سرلوحه خود قرار بدهند و به رفع نیاز کسانی که نیازمند هستند کمک کنند. سپاسگزار هستیم و امیدواریم همین حرکت الگویی را در سایر فدراسیون ها و بخش‌های مختلف ورزش شاهد باشیم.

در ادامه از یوسف کرمی و مسعود حجی زواره دو قهرمان ارزنده تکواندو کشورمان به همراه فیض الله نفجم رییس هیات تکواندو استان مازندران و سیده کلثوم حسینی مسئول کمیته فرهنگی مازندان به عنوان سفیران نیکوکار تکواندو تجلیل شد.

حکم رحمت موسیوند به عنوان رییس مرکز نیکوکاری تکواندو و فاطمه جلالی نایب رییس و مدیراجرایی مرکز اهداء شد.

سپس فریبرز عسکری سرمربی تیم‌ملی، مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان و ناهید کیانی کاپیتان تیم ملی به نمایندگی از تیم ملی کمک های خود را به مرکز نیکوکاری تکواندو اهدا کردند.

فاطمه جلالی نایب رییس مرکز نیکوکاری تکواندو، گزارشی از فعالیت های خیرخواهانه و خداپسندانه فدراسیون تکواندو ارائه کرد.

در پایان نیز از تابلو مرکز نیکوکاری تکواندو رونمایی شد.
تاريخ:سه شنبه 28 بهمن 1399 - 14:42