پولادگر: هرجایی که همدلی و وفاق به وجود آمده نتیجه مثبت آن را دیده‌ایم


رئیس فدراسیون تکواندو گفت: مرکز نیکوکاری تکواندو گام چهارمی است که به همت شما و با نگاه خاص و ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره) آن را افتتاح کردیم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، رکز نیکوکاری تکواندو با حضور احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، طاهريان نايب رئيس كميته ملی المپيک، برقراری قائم مقام و عسگریان معاون توسعه مشاركت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره)، كوهساري و اسماعیلیان مدیر کل و مدیر هماهنگی شبکه های مردمی و موسسات خیریه، پرپنجي مدير كل كميته امداد امام خميني (ع) استان تهران، پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، ميرجليلي رئيس و شيخ مرادی مديريت امور بانوان سازمان بسيج ورزشكاران، پیشکسوتان، کادرفنی تیم‌های ملی تکواندو مردان و زنان و قهرمانان این رشته امروز (سه‌شنبه – 28 بهمن‌ماه) در فدراسیون تکواندو افتتاح شد.

سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو ضمن خیرمقدم به حاضران در این مراسم گفت: بیشترین دستورات و ‌فرامین الهی در دین اسلام مبنی بر روابط اجتماعی است و اینکه نسبت به اتفاقاتی که در اطراف ما می‌افتد بی تفاوت نباشیم. فدراسیون تکواندو از سال 1394 به غیر از فعالیت‌هایی که در عرصه‌های فرهنگی داشت، به صورت جدی و هدفمند وارد این بخش نیز شد تا بتواند ماموریت اجتماعی خود را ایفا کند.

وی افزود: هرجایی که همدلی و وفاق به وجود آمده نتیجه مثبت آن را دیده‌ایم. گام اول در این راستا راه اندازی کمپین زکات ورزشی بود که خدا را شکر ثمره آن را دیدیم و هم اکنون در 22 استان کشور در حال اجرا است. گام دوم مربوط می‌شود به کمپین نفس قهرمان که سال 1395 با حضور تکواندوکاران تیم‌ملی در بیمارستان مسیح دانشوری آغاز شد و تاکنونو 500 نفر در این کمپین عضو هستند.

رییس فدراسیون تکواندو اینطور ادامه داد: گام سوم پویش دست‌های خدایی بود که در شرایط کرونایی آغاز شد و هیات های تکواندو سراسر کشور در این راه ما را همراهی کردند و خدا رو شکر بالغ بر 700 میلیون تومان جمع آوری شده که به خانواده های تکواندو کار کم برخوردار کمک کردیم. مرکز نیکوکاری تکواندو گام چهارمی است که به همت شما و با نگاه خاص و ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره) آن را افتتاح کردیم. از حضور صمیمانه شما تشکر می‌کنم و امیدوارم با نیت‌های خیر و مخلصانه شما، بتوانیم در این راه گام‌های بیشتری برداریم.

پولادگر خاطرنشان کرد: تاکید می‌کنم اصلا بحث مالی در این مسیر مطرح نیست، تک تک شما قهرمانان و مربیان سرمایه‌های بزرگ هستید. حضور شما برکت این مسیر است و می‌تواند راه گشا و گره گشا باشد.
تاريخ:سه شنبه 28 بهمن 1399 - 14:44