28155 چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397 - 23:03


نابودگر به دنبال جبران روزهای از دست رفته

خدابخشی در 27 سالگی سابقه حضور در دو دوره مسابقات جهانی را در کارنامه خود دارد و به غیر از مدال مسابقات المپیک تمامی مدال‌های طلای مسابقات مختلف را در ویترین افتخارات خود ثبت کرده است.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، برگزاری رقابت‌های جام فجر، جام باشگاه‌های آسیا و انتخابی تیم ملی بار دیگر نشان از تلاش مهدی خدابخشی برای بازگشت مقتدرانه به دوران اوج بعد از یک سال ونیم دوری از تیم ملی بود. خدابخشی سال گذشته نیز با درخشش در ترکیب تیم نماینده تکواندو ایران در مسابقات جام‌جهانی، بار دیگر توانایی‌های خود را اثبات کرده بود اما با درخواست کادرفنی جدید تیم ملی در مسابقات جام فجر نیز حاضر شد و با برتری مقابل عرفان ناظمی که از رقبای اصلی او برای حضور در تیم ملی بود، به خوبی از اشتیاق خود برای بازگشت به تیم ملی خبر داد.

خدابخشی در جام باشگاه‌های آسیا نیز تیم شهرداری ورامین را همراهی کرد و در فاصله چند روز و با حضور در یک وزن بالاتر از وزن اصلی خود به دیدار نهایی وزن 87- کیلوگرم صعود کرد اما مقابل احمد محمدی مغلوب شد. خدابخشی بعد از این دو رویداد و برای قطعی کردن حضور خود در ترکیب تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در مرحله آخر مسابقات انتخابی تیم ملی مجددا با عرفان ناظمی دیدار کرد. دیداری به شدت نزدیک و حساس که سرانجام پس از برگزاری 6 راند! با برتری نابودگر تکواندو ایران به پایان رسید.

خدابخشی بعد از عضویت در تیم ملی از خوشحالی زیاد خود برای بازگشت به تیم ملی بعد از یک سال و نیم صحبت کرد. خوشحالی که همراه با دلتنگی او برای کسب مجددا عناوین قهرمانی عنوان شد. خدابخشی در بازگشت مجددا خود به تکواندو بسیار پرروحیه نشان داده است و به نظر می‌رسد به خوبی کابوس المپیک ریو و اتفاقات منجر به عدم همراهی تیم ملی در مسابقات جهانی موجو را فراموش و برای شروعی مجددا در تکواندو دنیا برنامه‌ریزی کرده است.

خدابخشی در 27 سالگی سابقه حضور در دو دوره مسابقات جهانی را در کارنامه خود دارد و به غیر از مدال مسابقات المپیک تمامی مدال‌های طلای مسابقات مختلف را در ویترین افتخارات خود ثبت کرده است. مهدی در مدت دوری از تیم ملی به خوبی متوجه شده است چه فرصت‌های خوبی را برای درخشش در تکواندو دنیا از دست داده است و حالا قصد دارد با یک برنامه‌ریزی مناسب همراه با نگرش حرفه‌ای حق خود را تکواندو دنیا کسب و بار دیگر اقتدار نابودگر را به رخ همه بکشاند.

مهدی البته در این راه باید به احساسات خود نیز تسلط کافی داشته باشد و مجددا شرایطی همانند پیش از مسابقات المپیک ریو مسابقات جهانی موجو را تجربه نکند. خدابخشی در سالیان گذشته به خوبی ثابت کرده بود در صورت قرار داشتن در بهترین شرایط روحی و روانی توانایی انجام کارهای بزرگ را دارد و قطعا مسابقات قهرمانی آسیا سکوی برای بازگشت اقتدار او خواهد بود.