38731 سه شنبه 18 دي 1397 - 15:36


عاشورزاده: باید خودم را پیدا کنم و اشتباهاتم را جبران کنم /یک بازیکن هستم و تابع تصمیمات مربیان خواهم بود

قهرمان تکواندوی دنیا ادامه داد: اگر کادر فنی صلاح بداند در رقابت‌های کیش شرکت خواهم کرد و تمام تلاشم را می‌کنم در این مسابقات توانایی‌های خودم را به اثبات برسانم.

به گزارش سایت هواداران تکواندو و به نقل از میزان، فرزان عاشورزاده درخصوص رقابت‌های آزاد کشوری اظهار داشت: حدود ۸۰۰ تکواندوکار در این رقابت‌ها شرکت کردند و همه دوست داشتند به پیراهن تیم ملی برسند و من هم به نظر کادر فنی احترام گذاشتم و در این رقابت‌ها شرکت کردم.
در دور چهارم مسابقات با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ شکست خوردم و نتوانستم جزودو نفر برتر باشم و حالا وظیفه دارم بیشتر تلاش کنم تا نتایج بهتری در آینده کسب کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شانسی برای حضور در رقابت‌های جهانی دارد یا خیر، تصریح کرد: نمی‌دانم کادر فنی تیم ملی چه نظری در خصوص من دارد، اما من باید خودم را پیدا کنم و اشتباهاتم را جبران کنم تا اگر کادرفنی فرصت دوباره‌ای به من داد به بهترین نحو از آن استفاده کنم.
قهرمان تکواندوی دنیا ادامه داد: اگر کادر فنی صلاح بداند در رقابت‌های کیش شرکت خواهم کرد و تمام تلاشم را می‌کنم در این مسابقات توانایی‌های خودم را به اثبات برسانم. من یک بازیکن هستم و تابع تصمیمات مربیان خواهم بود.
عاشورزاده در پایان خاطر نشان کرد: دروزن منهای ۵۸ کیلوگرم رنکینگ ۸ المپیکی را دارم و عاقلانه نیست در این برهه زمانی وزنم را تغییر دهم و به احتمال فراوان تا المپیک ۲۰۲۰ در همین وزن به کارم ادامه خواهم داد.