77683 چهارشنبه 4 تير 1399 - 09:25


تیر مغرضان به سنگ خورد/ عملکرد مناسب خانواده تکواندو برای جلوگیری از حواشی

جریان و افرادی تلاش کردند که دغدغه‌ها و نگرانی‌های ملی‌پوشان کشورمان را به سمت و سوی مدنظر خود جهت‌دهی کنند و از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

به گزارش سایت هواداران تکواندو، در آخرین روز از فصل بهار، سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو با هادی ساعی مدیرفنی، فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو و آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی ملی‌پوشان المپیکی ایران برای نخستین بار در سال جاری دیدار کرد.

دیداری که بهانه آن حواشی ایجاد شده از مصاحبه‌های المپین‌های تکواندو و گلایه‌های آنها نسبت به بلاتکلیفی‌شان بود. دیدار صمیمی و دوستانه که به روند حواشی اخیر ناخواسته پایان داد و باعث شد تا ملی‌پوشان و کادرفنی تیم ملی ضمن تجدید روحیه، به خوبی از شرایط نامشخص آینده که به واسطه بیماری کرونا ایجاد شده است، آگاه و تمرکز خود را برای حضور در مسابقات المپیک جمع کنند.

این دیدار باعث شد تا ملی‌پوشان دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود را در روزهای سخت فعلی با رئیس فدراسیون، مدیرفنی تیم‌ ملی و سرمربی تیم ملی مطرح و شرایط خود را تشریح کنند. اتفاقی که با صحبت‌ها و توضیحات مسئولان فدراسیون و کادرفنی نیز همراه شد تا نفراتی المپیکی کشورمان به درک بهتری از شرایط کشور دست پیدا کنند.

در این میان البته مانند همیشه جریان و افرادی تلاش کردند که دغدغه‌ها و نگرانی‌های ملی‌پوشان کشورمان را به سمت و سوی مدنظر خود جهت‌دهی کنند و در روزهای پر از سوتفاهم به اهداف خود که از بین بردن آرامش ملی‌پوشان و تکواندو ایران است، دست پیدا کنند. اقدامی که به خوبی از سوی کادرفنی و فدراسیون تکواندو با برگزاری یک نشست صمیمانه و دوستانه پایان داده شد تا بار دیگر تیر این دوستان به سنگ خورده باشد.

مطمئناً در شرایط سخت اقتصادی کشور و در روزهای کرونایی، ملی‌پوشان کشورمان علاوه بر نگرانی بابت عدم شروع تمرینات، انتظارات و دغدغه‌ها به حقی داشتند که این نشست زمینه را برای صحبت در خصوص آنها فراهم کرد و باعث شد دو طرف تا حدودی زیادی به درک متقابل از شرایط دست پیدا کنند.

آغاز تمرینات و اردوهای تیم ملی از دیگر نگرانی ملی‌پوشان و کادرفنی تیم ملی بود که هادی ساعی به عنوان یکی از پرافتخارترین قهرمانان ورزش ایران و مدیرفنی فعلی تیم ملی تکواندو به خوبی در این زمینه شرایط را برای کادرفنی و ملی‌پوشان تشریح کرد و انها را به سعه صدر بیشتر برای حفظ سلامتی‌شان دعوت کرد.

در صورت تداوم شرایط فعلی در سال جاری، برگزاری ماهیانه یا حداقل فصلی این نشست‌ها باعث خواهد شد تا ضمن اگاهی فدراسیون از شرایط و وضعیت ملی‌پوشان، از حواشی آینده جلوگیری و زمینه را برای مدیریت این مقطع خاص و تاریخی فراهم کند.