77797 سه شنبه 18 شهريور 1399 - 12:47


علی‌نژاد: فدراسیون تکواندو در هر مدلی با بهترین استاندارد‌ بین‌المللی اداره می‌شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش گفت: فدراسیون تکواندو در هر مدلی با بهترین استاندارد‌ بین‌اللملی اداره می‌شود و این جای تشکر دارد.

به گزارش سایت هواداران تکواندو و به نقل از تسنیم، مهدی علی‌نژاد در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو اظهار داشت: بسیار خوشحال و خوشبختیم که مجمع فدراسیون در حالی برگزار می‌شود که فدراسیون چند روز پیش افتخار بزرگی بود. به نظر من فدراسیون ایران یکی از بهترین‌های جهان است. کار بزرگ با برنامه سیستماتیک که با همکاری خانواده تکواندو و پولادگر پررنگ شد. از زحمات او تشکر می‌کنم. در ارزیابی وزارت ورزش در سال گذشته فدراسیون تکواندو یکی از سه فدراسیون برتر ایران انتخاب شد و جای تبریک دارد.

وی تصریح کرد: بدیهی است وقتی گزارش عملکرد فدراسیون تکواندو را دیدم از آن لذت بردم. فدراسیون تکواندو در هر مدلی با بهترین استاندارد‌ بین‌المللی اداره می‌شود و این جای تشکر دارد. چون خودم در فدراسیون بودم، می‌دانم چه کار سختی را فدراسیون‌ها دارند. این موفقیت‌ها حاصل یک کار تیمی است و 31 روسای استان و تمام دستگاه‌هایی که در کنار تکواندو حضور دارند در این موفقیت نقش دارند. یکی از نقاط مثبت فدراسیون تکواندو ایران این است که قائم به فرد نیست و کارخانه بازیکن‌سازی فدراسیون به درستی کار خود را انجام می‌دهد. خیلی از چهره‌ها و قهرمانان امروز تکواندو از رده‌های پایه رشد و مدال کسب کردند و این راهی است که ادامه دارد و نشان دهنده بالنده بودن تکواندو است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش افزود: المپیک 2021 را در پیش داریم و حوزه تکواندو و پاراتکواندو برنامه‌ریزی خوبی دارند. همه روزهای سختی را سپری کردند و سجاد مردانی نیز تا روز آخر برای کسب سهمیه تلاش کرد. خوشبختانه از روز شنبه مجوز برگزاری اردوها گرفته شد و منتظر سهمیه‌های دختران و مدال‌های خوشرنگ تکواندو در المپیک و پاراتکواندو هستیم. از دیدن مجموعه تکواندو هر کسی لذت می‌برد و همه باید تلاش کنیم اگر مجموعه‌ای نمره 90 دارد آن را به 100 برسانیم و فقط روی 10 درصد مانور ندهیم. قطعا وزارت ورزش و کمیته المپیک در کنار فدراسیون تکواندو خواهد بود تا به اهداف بالای خود برسد و توفیقات رده‌های سنی ادامه داشته باشد.